KINO DOMOWE 1059 nowy temat
szukaj Kategorie

W działach można znaleźć produkty, które producenci zdecydowali się sprzedawać na naszej stronie, jednak gorąco zachęcamy do dyskusji i dzielenia się własną opinią na temat innych produktów.

Moj Bellwood jak P****t zgasnol.Poratujcie dobrymi radami(walniety soft) 4
Tygrys20053

Witam mam prosbe czy ma ktos moze jakies informacje linki dotyczyce wgrywania softu do bellwooda ale zaczynajac od zera czyli poprzez komputer i kabelek,bo ostatnio wgrywalem nowy soft i chyba byl walniety bo teraz nic mi nie chdzi caly czas jest czarny obraz nic sie nie da zrobic wyswietlacz nie dziala,na pilota nie reaguje poprostu jest martwy da sie go jedynie poprzez przycisk na panelu wlaczyc ale nie da sie go wprowadzic w tryb stendbay.Poratujcie prosze jakimis informacjami radami.

Andronus01

> Tygrys20053 o 2006-04-27 10:45:53 napisał:
>
> Witam mam prosbe czy ma ktos moze jakies informacje linki dotyczyce wgrywania
> softu do bellwooda ale zaczynajac od zera czyli poprzez komputer i kabelek,bo
> ostatnio wgrywalem nowy soft i chyba byl walniety bo teraz nic mi nie chdzi
> caly czas jest czarny obraz nic sie nie da zrobic wyswietlacz nie dziala,na
> pilota nie reaguje poprostu jest martwy da sie go jedynie poprzez przycisk na
> panelu wlaczyc ale nie da sie go wprowadzic w tryb stendbay.Poratujcie prosze
> jakimis informacjami radami.

Ani komputer ani żaden kabelek w przypadku Bellka nie wchodzi w grę !!!
Niektóre odtwarzacze na chipsecie MTK można ratować poprzez kabelek i kompa. Bell jest na ESS-ie i jedyny sposób reanimacji to serwis (Proabit W-wa albo jakiś lokalny ale ciężko ci będzie znaleć taki serwis który się będzie chciał bawić w wylutowywanie i programowanie na programatorze ).

Najprościej dzwonić do kuriera OPEK ,wysłać do Proabitu (jeśli na gwarancji (a jest 2 luetnia) to zrobią ci to za free) i czekać na powrót sprzętu do domciu…

Tygrys20053

No tak tylko teraz to juz po gwarancji byla tylko na 12 miechow.Slyszalem o sposobie bez wylutowania tylk trzeba przyltowac 4 piny
1. GND /masa/
2. TX
3. RX
4. 3,3V /opcjonalnie/ w zależności od wersji kabelka.
zaprogramowac i gotowe tylko ze nie wiadomo gdzie je wwlutowac na plycie glownej w bellku.Ale jeszcze poszukam moze cosik znajde.Dzieki za zainteresowanie i za rade.

JON

> Tygrys20053 o 2006-04-28 12:20:02 napisał:
>
Slyszalem o
> sposobie bez wylutowania tylk trzeba przyltowac 4 piny
> 1. GND /masa/
> 2. TX
> 3. RX
> 4. 3,3V /opcjonalnie/ w zależności od wersji kabelka.
> zaprogramowac i gotowe tylko ze nie wiadomo gdzie je wwlutowac na plycie
> glownej w bellku.Ale jeszcze poszukam moze cosik znajde.Dzieki za
> zainteresowanie i za rade.

Powiem ci jedno na elektrodzie ciągneliśmy ten wątek ale jak narazie nic nie wymyśliliśmy i raczej nic nie wymyślimy ale jest pewna iskierka ponieważ jest odtwarzacz na tym samym procku co bellwood.Spróbuje do niego znajść schemat i może coś wydedukujemy ale jak narazie to jest jak jest.

Pozdroo

Longi

Tygrys20053 to co podałeś to właśnie opis do DVD na MTK-u Czytaj to co ci napisali Andronus01 ci juz napisał że nie do wszystkich DVD da się tak łatwo wgrywać kablkiem

Proszę czekać…