KINO DOMOWE 1059 nowy temat
szukaj Kategorie

W działach można znaleźć produkty, które producenci zdecydowali się sprzedawać na naszej stronie, jednak gorąco zachęcamy do dyskusji i dzielenia się własną opinią na temat innych produktów.

Wiwka rysuje plyty!? , I JAK Podłonczyc ją do wieży? 8
maximus

Wiwke ma od paru dni, od wczoraj po włoczeniu każdej płyty w wiwce zaczyna cos szczelac, a na domier tego co trzecia plyta wychodzi porysowana, rysa ta jest w kształcie koła (bardzo widoczna) tak ja by moja wiwka 238B miala funkcje nagrywania i dostawiła slad po sesji :).
I jeszcze jedno pytanko jak podłonczyc wiwke do wieży? W domu mam takie kable:
1. Z jednej strony jest euro a z drugiej dwa chinche.
2. z jednej strony jest mały dzek ( taki jak w słuchawkach) a z drugiej dwa chincze.
Czy z jednum z tych kabli moge podłonczyc? , jezeli nie to prosze o nazwe kabla :)
I prosze o opisanie do jakich wejśc to sie podpina. A GÓRY DZIĄKUJE!!! POZDRAWIAM!

Neo10

z rysowaniem plyt pewno laser jest rozwalony tzn pewnie daje zamocna wiazke albo cos sam niewiem dokladnie

a apropo podlaczenia do wiezy nie napisales jakie masz wejscie w wiezy

pewnie masz line in jako:
jeden jack
albo dwa chinche

do wiwy podlaczasz za pomoca kabla z dwoma chinchami a z drugiej strony musisz miec w zaleznosci jakie masz gniazdo w wiezy taka miec wtyczke ;]

jezeli masz linein jako jeden jack to kabel nb 2 bedzie pasowal jak 2 chinche to musisz kupic kabel 2 chinche-2chinche

opis ogolnie do podlaczenia normalnej wiezy z glosnikami 2.0

maximus

Dzięki:), ale do których wejsc w wiwce podłonczyć?! :) , i czy trzeba coś w ustawieniach przestawić?, a w wiezy mam 2x chinche, czyli kabelek 2xchinche=2xchinche , rozwionzuje sprawe? :) , Dzieki. pozdrawiam!

Neo10

musisz ustawic wiwe w ustawieniach na dzwiek 2.0 i podlaczasz z tylu pod FR (front right) FL (Front left) ;]

maximus

Wielkie dziąki neo! :) , teraz wierze ze jesteś wybrańcem ;D ,Pozdrawiam ide sie uczyc na mature ;)

Neo10

hehe ;) i’m the one ;D

fiskomp

Matura ?? :D:D:D

Najpierw weź porządnie opanuj słownik ortograficzny, bo z taką ortografią, to ci nie wróżę kariery przy maturce, ale to pewnie jest już "po" i tą "mierną" ocenę z j. polskiego masz :):):)

ROTFL

steve23

Co do rysowania płyt to prawdopodobnie mechanizm za mało unosi płytkę do odczytu i podczas obrotu płyty płytka może ociera o tackę

gomik

dlaczego moderatorzy nie tepia bledow ortograficznych? takiego tematu to az sie nie chce czytac.

Proszę czekać…