KINO DOMOWE 1059 nowy temat
szukaj Kategorie

W działach można znaleźć produkty, które producenci zdecydowali się sprzedawać na naszej stronie, jednak gorąco zachęcamy do dyskusji i dzielenia się własną opinią na temat innych produktów.

Posiadam WIWE 238U i na niektórych płytach przeskakuje mi do przodu o kilka sekund 6
jabal

czy ktoś też ma taki problem?

pawes21

podejrzewam że film (klatka) lub płytka (siakaś rysa) jest walnięta. odtwarzacz je po prostu pomija.

jabal

Płytka czysta jak łza. Zacięcia pojawiają się z pewną regularnością (3-6 min). Po przegraniu na płytę wielokrotnego zapisu odtwarza bez problemów. Mam pewne podejrzenia jeżeli chodzi o upgrade (ponieważ jeszcze nigdy nie upgradowałem wiwy nadal mam oprogramowanie ver. 160) może to jest przyczyną, drugie podejrzenia mam jeżeli chodzi o szybkość nagrywania – nagrywam na maksa

wiking78

Mam dokładnie takie same objawy jak opisałeś tylko na modelu 128 U. Myślę, że nie jest to sprawa oprogramowania ponieważ ja mam najnowsze – 210. Jakich płyt używasz ? (wykluczam rysy, bo nagrywam tylko na nowych i takie są wkładane do odtwarzacza). Ja nagrywam z prędkościami x 4 na dvd-r Verbatium. Tak poza tematem to dvd-rw verbatium w ogóle nie widzi.

damagemax

przeskakuje w divx? a nie jest to przypadkiem divx 6.x+?

btw.ile czasu wytrzymały wasze odtwarzacze do momentu wystapienia tego błedu? Martwie sie o swoja 128 usb.

wiking78

tak chodzi o divx z czy 6 to nie potrafię Ci odpowiedzieć bo nie wiem jak to rozróżnić. Dzwoniłem dzisiaj do serwisu i miła Pani powiedziała, że miała już takie sygnały. Kazała sprzęt wysłać firmą kurierską na koszt ich a oni usuną awarię. Mówiła o modelach najnowszych z USB :(

budasty

miałem ten problem, gdy dvd z divx-ami były nagrywane na starej nagrywarce Lg lub Liteonie w pracy, trz kupiłem Pioneera 111D i płytki na nim nagrane Wiwa odczytuje juz bez zarzutu :), ogolnie polecam plusy (niektore minusk jak TDK moga byc rowniez dobre) oraz rw do wiwy, do tego najnowszy bios no i porządne płyty a nie wynalazki za 80 groszy, polecam na przykładTDK x16+ CMC nagrane x4 lub TDK -r x8 nagrane x4.

Proszę czekać…