KINO DOMOWE 1059 nowy temat
szukaj Kategorie

W działach można znaleźć produkty, które producenci zdecydowali się sprzedawać na naszej stronie, jednak gorąco zachęcamy do dyskusji i dzielenia się własną opinią na temat innych produktów.

AKTUALIZACJA I STOP... OCB??? 3
ostronos

Witam!
Zainstalowalem nowego softe w wiwie 128HD mianowicie oznazconego numerem 210, zrobilem wszystko tak jak bylo napisane w instrukcji ze strony wiwy. Coz moge powiedziec, aktualizacja chyba sie zainstalowala, zobaczylem jakies znaki na ekranie, pozniej na monitorku wiwy zobaczylem napis done (tak jak mialo byc wg tej instrukcji) i co?? zrobilem tzw. twardy reset (co rowniez pokrywa sie z instrukcja) nastepnie wkladam plyte z filmem i coz widze, a no wlasnie nic ani menu, ani okna wiwy a na jej monitorku wdzieczny napis STOP, wiec coz wcisnalem PLAY lecz STOP dalej jest uparte i nie chce zniknac, wlasciwie wydaje mi sie iz wogole nie reaguje. Coz wiec robie biore kolejna plytke z innym filmem i co, i tu nie ma niespodzianki dalej STOP. Hmmm no i mam teraz problem gdyz nie moge nic obejzec. Czy ktos wie o co chodzi i moze mi pomoc…???

Pozdrawiam OSTRONOS

tak btw soft mialem rowniez z www.wiwa.info.pl

rado112

Sprubój wgrać soft jeszcze raz
lub wyłącz odtwarzacz na kilka minut z sieci

rostek2

A co rozumiesz pod pojeciem twardy reset? Zazwyczaj to oznacza wylaczenie/wlaczenie sprzetu.

W ktorym momencie zrobiles ten twardy reset? Odtwarzacz po aktualizacji powinien sam sie wylaczyc. Wtedy wystarczy go wlaczyc i cieszyc sie nowym oprogramowaniem.

Jesli zrobiles to wczesniej, to mogles uszkodzic urzadzenie i bez pomocy serwisu sie nie obejdzie.

pzdr

Rostek

ostronos

juz jest dobrze, jednakowoz thx za odpowiedzi. Mam podpieta wiwe przez wyjscie hd, a soft ma w ustawianiach podstawowych scart, jak zmienilem wyjscie wszystko dzialalo. Wystarczylo przestawic spowrotem na hd i luz.
pzdr6xx

i tak btw. jak pisalem wczesniej zrobilem tak jak bylo napisane w instrukcji, co znaczy iz tzw. twardego resetu nie zrobilem wczesniej niz tam jest napisane…

Proszę czekać…