KINO DOMOWE 1059 nowy temat
szukaj Kategorie

W działach można znaleźć produkty, które producenci zdecydowali się sprzedawać na naszej stronie, jednak gorąco zachęcamy do dyskusji i dzielenia się własną opinią na temat innych produktów.

Problem z odczytem w wiwie 128 2
kornik23

Witam,
Mam nastepujacy problem mianowicie gdy wypale film na plytke dvd film skacze i klatkuje co pewien czas tak samo z tłoczonymi plytami zdarza sie to co 15 20 min czasami film sie zawiesz (xvid) i wywala do menu.Zakładam ze laser jest kiepskiej jakosci czy jest mozliwosc poprawienia tego we własnym zakresie ?(PS plytki vcd i cd z xvid dzialaja super)

damagemax

Hm, albo laser zwalony i nie czyta dvd, albo zbyt szybko nagrywasz plytki DVd. Mysle ze jak nagrasz x2-x4 i na lepszej plytce (testowo!) i nie będzie skakał to sie przekonasz.
Pozdrawiam

rostek2

Hmmm… kolega damagemax dobrze mysli, ale czy ja wiem, czy to za duza predkosc?

W przypadku plyt CD – jesli nagranie jest z predkoscia x40, x50 to mozna mowic o duzej predkosci nagrania – ale w przypadku DVD x8 to nie jest duza predkosc. ja nagrywam na wszystkich rodzajach plyt i tanszych i drozszych z predkosciami x8 i x16 i nie ma problemu.

Jednak sproboj nagrac z mozliwie najmniejsza predkoscia. Moze masz jakas "kijowa" nagrywarke DVD.

pzdr

Rostek

Proszę czekać…