KINO DOMOWE 1059 nowy temat
szukaj Kategorie

W działach można znaleźć produkty, które producenci zdecydowali się sprzedawać na naszej stronie, jednak gorąco zachęcamy do dyskusji i dzielenia się własną opinią na temat innych produktów.

WIWA HD 138B - Problem z odczytem CD 2
sruba9

Problem mój polega na tym że mój odtwarzacz WIWA HD 138B bez problemów odczytuję każdą płytę DVD , DVD-R, DVD-RW natomiast gdy chcę włączyć zwykły CD z divx-em lub odwarzać pliki mp3 to z odtwarzacza nie mam żadnej reakcji ,ani ruszy.Słychac że płytę zakręci kilka razy i otrzymuję komunikat że nie ma dysku . Czy ktoś mógł mi poradzić co może być powodem tej niezgodności

rutra

Spróbuj nagrywać CD wolniej na swojej nagrywarce, może pomoże

damagemax

Wyczyść laser potem jak nie pomoze to testowo najgraj plytke na innej nagrywarce cd… np u kolegi. Bardzo czesto taki problem powoduje stara, niechlujnie juz zapisujaca plytki nagrywarka cd/dvd… btw. laser w nagrywarce tez trzeba czyscic…

Dla pewnosci sprawdz plytki CD programem z pakietu Nero do sprawdzania jakosci nagrania na nosnikach. Wiecej o tym w innych tematach na tym forum podobnych.

Jak to nie pomze to serwis lub kup nową wiwe… w koncu za taka cene mozna kupowac 1 egemplarz rocznie.

Proszę czekać…