KINO DOMOWE 1059 nowy temat
szukaj Kategorie

W działach można znaleźć produkty, które producenci zdecydowali się sprzedawać na naszej stronie, jednak gorąco zachęcamy do dyskusji i dzielenia się własną opinią na temat innych produktów.

Wiwa 128 i czarno biały obraz na wyjściu s-video 7
Neo10

Dziś poraz pierwszy próbowałem podłączyć wiwe z tv za pomoca kabla s-video i bez wzgledu jakie dam ustawienia w wiwe ciagle jest czarno bialy ekran, ktoś ma jakiś pomysł czemu?

privmw

ale podłączałeś s-video do s-video? czy s-video przez przejściówke do skarta w tv?

Neo10

s-video do s-video ;]

damagemax

rozumiem ze zmieniales ntsc na pal w wiwie? :)

Neo10

napisałem przecież że testowałem wszystkie ustawienia ;] bez przesady w sumie znam się na tym sprzęcie tyle że nigdy nic nie miałem okazji podłączać go przez s-video a tu taki zonk ;) hehe a właśnie podłączyłem nowy dekoder od tv n i niema w nim przejscia euro i dvd musze podłączyć jakoś inaczej a jedyna inna opcja aby jakosc była ok to właśnie s-video :]

privmw

musisz sie zaopatrzeć w takie coś i już http://www.allegro.pl/item142788222_przelacznik_euro_2_1_hq_najtaniej_f_vat.html
u mnie działa wspaniale… też w TV mam jedno Euro…

Neo10

ja w tv mam dwa euro i potrójne(dzwiek i wizja) wejście chinch i jedno svideo a te drugie euro nie ma rgb ale zato ma wyjście dzwięku i ogólnie słuzy wmiare do nagrywania z tv :]

takie rozdzielacze co podałeś mam ze 3 sztuki ;] ale właśnie chciałem uniknąć rozdzielania kabli bo mam dobre kable ok 1cm grubosci i zlotymi końcówkami i musza wchodzic w takie lipne rozdzielacze dlatego chcialem wiwe podłączyć przez wolne złącze s-video a tu ;(((

ogolnie w tej chwili mam podłączone:

euro1 z rgb: odtwarzacz dvd i dekoder telewizji n (właśnie przez taki rozdzielacz)
euro2 bez rgb: przejście euro na 3 cinche i to zrobione jako wyjście i podłączone pod głosniki 5.1 ;)
svideo: wolne
3chinche: wolne

privmw

może sie myle ale nawet "niezłote" Euro z RGB będzie lepsze niż s-video…

Proszę czekać…