KINO DOMOWE 1059 nowy temat
szukaj Kategorie

W działach można znaleźć produkty, które producenci zdecydowali się sprzedawać na naszej stronie, jednak gorąco zachęcamy do dyskusji i dzielenia się własną opinią na temat innych produktów.

Zwiechy HD138 1
Aziss

Mam Wiwę HD 138 z jakimś w miarę najnowszym softem (156).
Wszystko działało OK.
Od jakiegoś czasu odpalam odtwarzacz, niby się włączył, obraz miga, piszczy. Wyłączam "na twardo", włączam. Wysuwa tackę zamyka, pokazuje się menu płyty i … zwiecha. Wyłączam, włączam … już odpala film, ale obraz i dżwięk się rwie i … zwiecha. Za czwartym razem już ok wszystko działa. Oglądamy ładnie film :) I tak za każdym razem mniej więcej zanim film ruszy. Co to może być ?? Nie chcę do serwisu posyłać, bo usterka wydaje mi się niejasna. Z góry dzięki. Aha, dysponuje ktoś z Was informacją jak z kontaktem mailowym z serwisem, odpowiadają ??

pallicho

czesc mam ten sam problem, odpalam film wszystko chodzi ładnie i sprawnie, jak probóje odlac na 2 dzien, ostry trzask, zielony obraz miga skacze, myslalem ze mam uszkodzony kabel od prądu ale, skoro ktos ma podobny problem to raczej nie wina kabla. Najdziwniejsze jest ze po kilku próbach CD znow jest czytane, i wszystko chodzi. jesli ktos wie co to moze byc, bede wdzieczny za info. Pozdrawiam wszystkich.

Proszę czekać…