KINO DOMOWE 1059 nowy temat
szukaj Kategorie

W działach można znaleźć produkty, które producenci zdecydowali się sprzedawać na naszej stronie, jednak gorąco zachęcamy do dyskusji i dzielenia się własną opinią na temat innych produktów.

Wiwa 128U - czytanie filmow w katalogu wg numerów. SUPER! 4
Lioness

Witam,
Podoba mi sie funkcja *Wiwy128U *umozliwiajaca przeskakiwanie z jednego pliku filmowego na drugi, w kolejnosci numerycznej.
Jasniej mowiac jesli w katalogu mam np filmy z serii LOST i sa ponumerowane kolejne odcinki, za pomoca pilota moge przeskiwac zgodnie z numeracja z odcinka na odcinek.
To bardzo wygodne. A napisy jesli maja to sama nazwę wskakują same.

SUPER!

damagemax

Tez jestem zadowolony z Wiwy 128 usb, a raczej z jej mozliwosci. Co do jakosci: sam jestem ciekaw jak długo chinskie podzespoły podziałają.. jedno co mnie pociesza to to ze ma USB i jak padnie czytnik to zawsze moge ogladac filmy z dysku…

wajs

> Lioness o 2006-11-25 22:32:48 napisał:
>
> Witam,
> Podoba mi sie funkcja Wiwy128U *umozliwiajaca przeskakiwanie z jednego
> pliku filmowego na drugi, w kolejnosci numerycznej.
> Jasniej mowiac jesli w katalogu mam np filmy z serii LOST i sa ponumerowane
> kolejne odcinki, za pomoca pilota moge przeskiwac zgodnie z numeracja z odcinka
> na odcinek.
> To bardzo wygodne. A napisy jesli maja to sama nazwę wskakują same.
> *SUPER!

A który odtwarzacz tego nie potrafi?
Chyba w każdym można za pomocą guzików (0-9) lub (next-prev) wybrać który plik ma być odtwarzany, natomiast w 9907 możesz ułożyć własną listę z uwzględnieniem kolejności w jakiej maja być odtwarzane pliki.

damagemax

Mozliwe ze większosc odtwarzaczy na rynku ma podobne mozliwosci ale w tym przypadku cieszymy sie ze wiwa tez to umie i bez problemu. A dodatkowo jest tansza o conajmniej 50 zł (w przypadku manty wiwa jest tansza o ponad 100zł) Niektóre inne odtwarzacze np nie pozwalaja na wybór wlasnych napisów, tylko chcą je o takiej samej nazwie jak plik wideo. W wiwie ogladanie seriali z napisami to czysta przyjemnosc.

wajs

> damagemax o 2006-11-26 16:32:50 napisał:
>
> … W wiwie ogladanie seriali z
> napisami to czysta przyjemnosc.

O tak, w to nie wątpię. ;-)

Proszę czekać…