KINO DOMOWE 1059 nowy temat
szukaj Kategorie

W działach można znaleźć produkty, które producenci zdecydowali się sprzedawać na naszej stronie, jednak gorąco zachęcamy do dyskusji i dzielenia się własną opinią na temat innych produktów.

Wiwa 138 czy aktualizować bios do v.156 3
stanley1960

Mam model 138 z podstawowym oprogramowaniem wyświetla mi S5_DWN. Sprzęt ogólnie chodzi dobrze.Trochę brakuje zooma 1.5 do Dvix-ów. Większość filmów oglądam w kompresji DviX – XviD, czasami słucham muzyki w mp3. Zastanawiam się czy wgrać nowe oprogramowanie do wersji 156. Chciałbym wiedzieć czy ten soft jest sprawdzony i bez żadnych niespodzianek. Ponadto co wnosi istotnego nowe oprogramowanie. Proszę o rzeczowe opine.

Neo10

zooma 1.5 brakuje i brakować na razie niestety będzie (
a aktualizować zawsze warto gdy naogół nowe wersje mają odświeżone kodeki plus o ile pamietam w 156 jest equalizer dla mp3 ;]

JanKo

> a aktualizować zawsze warto gdy naogół nowe wersje mają odświeżone kodeki

O czym mogą zaświadczyć posiadacze 128-emek którym po ostatniej aktualizacji siadł sprzęt ;-) Jakie "odświeżone" kodeki? Od 3 lat nic się nie zmieniło poza kulawo działającym qpl i jeszcze kulawiej gmc.

Neo10

mam 128 i jakoś sprzęt działa bez problemu na sofcie 210 ale pewnie chodziło ci o 128u ;]

Proszę czekać…