FDB.PL 1129 nowy temat
szukaj Kategorie

Forum techniczne fdb.pl. Zgłoś błędy zauważone na stronie, pisz opinie na jej temat. Strona ta jest dla Was i zależy nam aby spełniała Wasze oczekiwania.

Portret tylko 20 kb? To chyba jakis joke. 8
Elros

Nie wiem jak to mozliwe, ale zaden avatar, co ma miec format 150 × 200 nie bedzie mial mniej niz 20 kb! Nawet dosc mocno skompresowany i stracony na kolorach. Prosze o powiekszenie tej mozliwosci o 10 kb.

Mort_Rainey

A mój nie jest skompresowany/stracony na kolorach i ma mniej niz 2o kb:)

Trophy

> Adriano o 2006-12-02 11:48:56 napisał:
>
> Nie wiem jak to mozliwe, ale zaden avatar, co ma miec format 150 × 200 nie
> bedzie mial mniej niz 20 kb! Nawet dosc mocno skompresowany i stracony na
> kolorach. Prosze o powiekszenie tej mozliwosci o 10 kb.

Zgadzam się z Tobą, trudno jest dobrać taki plakat, a jak już znajdę to jakiś mniejszy niż 150×200

Elros

> piotr_nw o 2006-12-02 11:54:25 napisał:
>
> A mój nie jest skompresowany/stracony na kolorach i ma mniej niz 2o kb:)

Też tak mialem z poprzednim avatarem, ale zostal zmniejszony z innego i tak wlasnie mial rowne 19 kb, ale grafika z google przerobiona nie daje juz takiego efektu ;[ zwlaszcza gdy trzeba avatar powiekszyc.

Anonimowy

Ja ostatnio znalazłem fajne zdjęcie na avatar, ale jak już zrobiłem z tego 20kb, to sie na to patrzeć nie dało, więc zrezygnowałem.

sciema

Jak dla mnie to nigdy nie jest problem. 150×200 jest to tak mały obraz że słaba jakość nie jest wcale tak mocno zauważalna. Wystarczy używać odpowiednich prog wtedy nie ma problemów (osobiście polecam darmowego GIMPA).

mehow

Chcialem sobie dodac portret, ale chyba jestem slepy, bo nigdzie w ustawieniach nie widze takiej opcji :/ Moze ktos pomoc?

Anonimowy

Galeria +

mehow

Dzieki za szybka pomoc :-)
Mogliby uaktualnic FAQ’a.

Proszę czekać…