KINO DOMOWE 1059 nowy temat
szukaj Kategorie

W działach można znaleźć produkty, które producenci zdecydowali się sprzedawać na naszej stronie, jednak gorąco zachęcamy do dyskusji i dzielenia się własną opinią na temat innych produktów.

wiwa 128u a płyty 1
fredus

witam
temat juz byl poruszany ale nie za duzo informacji czy wasze wiwki tez nie czytaja plyt nagrywanych w szczegolnosci dvd+rw np z divx albo filmy dvd szapria pojawiaja sie szlaczki probowalem na 2 nagrywarkach litek i najnowszy samsung i to samo plytki markowe verbatim tdk platinium dvd+rw 1 na 10 przeczyta nagrywane z predkosciami x2 i x4 udalo sie ze dvd-rw nagrana z x2 dziala natomiast zwykle pltyt nagrywane x4 x8 dzialaja dobrze cos jest nie tak z odczytem samych rw

kolejna sprawa jest firmware mam wer 2.10 z taka kupilem chcialem jeszcze raz wgrac ww firmware ale jak nagralem go na plyte zgodnie z instrukcja to nic sie nie dzieje katalog wiwa…..\update\plikz firmware wchodzi sie do katalogu 2x enter i nic czyzby wiwa rozpoznawala soft i 2 raz nie chciala go wgrac czy mojej cos dolega – probowal juz moze ktos

pozdrawiam wszystkich na formum i czekam na komentaze
pozdrawiam

Neo10

wiwa najbardziej lubi dvd+r ;] (przynajmniej moja) dvd-rw także powinny chodzic bez problemu ;] choc zdarza sie ze nowe wiwy nie chca specjalnie czytac plyt i pomaga tu czasem mocne wytrzachanie odtwarzacza (takie konkretne) aby laser sie lepiej ustawil i potem na ogół jest dużo lepiej ;] chyba że cos wiecej jest walniete a wtedy niestety serwis ;(

Proszę czekać…