KINO DOMOWE 1059 nowy temat
szukaj Kategorie

W działach można znaleźć produkty, które producenci zdecydowali się sprzedawać na naszej stronie, jednak gorąco zachęcamy do dyskusji i dzielenia się własną opinią na temat innych produktów.

Jak w WIWA 128 dodac port usb!!!!!!!!!!!!!!!!!! 8
vulkanwawa

Moze jest tu jakis elektronik? Posiadam WIWA 128 bez portu USB, moze ktos wie jak podlaczyc port usb do plyty glownej, moze jakis schemat lub cos podobnego.
Pozdrowiam

idarek

tak sie nie da, bo wiwa 128 nie chipsetu obsługującego USB, gdyż wersja z usb powstała później.

vulkanwawa

Dzieki idarek za pomoc pozostaje mi sprzedać obecną wersje i zakup z portem USB.

rostek2

Przede wszystkim pozostaje sie zastanowic po jaka cholere Ci port USB i czy rzeczywiscie jest Ci niezbedny.

pzdr

Rostek

vulkanwawa

a to min. dlatego że mam kartę z aparatu cyfrowego i wkładam ją w specjalną przejścówkę na USB i oglądamy wszyscy na ekranie telewizora, mam też dysk twardy przenośny na USB i filmiki , mp3 od razu bez przegrywania na płytęjest kilka bardzo przydatnych funkcji.

yacek__b
  • vulkanwawa* – a filmiki z dysku przez USB idą płynnie ? Pytam bo niektórzy właściciele Bellwoodów pisali że jest "mała " lipa .
idarek

> yacek _b o 2006-12-18 09:51:15 napisał:
>
> * vulkanwawa* – a filmiki z dysku przez USB idą płynnie ? Pytam bo
> niektórzy właściciele Bellwoodów pisali że jest "mała " lipa .

było to już poruszane, poszukaj na forum!

damagemax

> yacek _b o 2006-12-18 09:51:15 napisał:
>
> * vulkanwawa* – a filmiki z dysku przez USB idą płynnie ? Pytam bo
> niektórzy właściciele Bellwoodów pisali że jest "mała " lipa .
Fakt, było na forum. Ida plynnie, pod warunkiem ze to nie 4 GB dvd ripy. Zwykly film 700-1.8gb idzie ok, wieksze tną zreszta tak jak napisali w instrukcji. Większe w tym przypadku to tez wiekszy bitrate a tego wiwa nie lubi, jak kazdy tani odtwarzacz.

cienki0

Kolego idarek.. nie rób zamieszania bo wystarczy poszukać..Jeśli sam nie znasz odpowiedzi to nie wypowiadaj się..Podaję tu.to czego szukał kolega vulkanwawa
Proszę : http://www.elektroda.pl/rtvforum/topic1268797.html
Można temat zamknąć.Pozdrawiam

Proszę czekać…