KINO DOMOWE 1059 nowy temat
szukaj Kategorie

W działach można znaleźć produkty, które producenci zdecydowali się sprzedawać na naszej stronie, jednak gorąco zachęcamy do dyskusji i dzielenia się własną opinią na temat innych produktów.

Nadal z BELLEM 301 USB coś nie tak 6
Jotgie

Dźwięk może i idzie teraz w parze ale co kilka minut przycina się. Czasami nawet co minutę! Film (mpeg) zatrzumuje się na sekundę i następnie startuje ale już z obciętym 2-5 sekundowym kawałkiem.

EDIT: Później spróbowałem inną płytkę – poszła bez problemów.
Ta która nie szła to SONY DVD-RW. Ale jak wytłumaczyć, że na starym BELLU szła bez problemu a na nowym nie.

arantes

Na początku jak kupiłem Belka to chodziło wszystko super zero problemów a teraz podczas odtwarzania niektórych płyt obraz sie tnie i rozmazuje mimo ze mam najnowszy soft…

abckaziu

U mnie rowniez cos nie tak z nowa belka wszystkie filmy staja po paru minutach
raz juz byl w reklamacji, wrocil niby wymienili optyke ale ciagle jest lipa wyslalem go jeszcze raz
oczywiscie testowalem na roznych plytach dvd rowniez na orginalach
Z Usb rowniez problem mialem chcialem obejrzec film a ze na czytniku dvd sie nie dalo to na pendriva go wrzucilem
lecz po po jakis 20 minut rozysynchronizowal sie dzwiek z obrazem i bylo to bardzo irytujace,
Mam nadzieje ze to ja jedynie mam pecha i trafilem na jakis totalnie ferelny model, bo zawsze cenilem ta marke
nie jest to pierwsza belka z ktora mam przyjemnosc. Mam nadzieje ze tym razem z serwisu przyjdzie w 100%
sprawna, bo jak nie to bede ubiegal sie o zwrot pieniedzy ewentualnie wymiane na inna..

Pozdrowionka

tomkap1

Na początku było ok. Teraz trafiam na coraz więcej filmów gdzie dzwięk nie jest zsynchronizowany z obrazem. Przez usb to juz zupełnie można zapomnieć o oglądaniu filmów w troche lepszej jakości. Poprawnie działają tylko te o bardzo niskiej rozdzielczości. Zdjęcia z apartu są jakieś rozciągnięte i mają ucięte boki. Same wady, ale jak do tej pory czyta wszystkie płyty, z którymi inne odtwarzacze nie dawały rady.

perl

czy nowy soft do Bellwooda 301U (z 12.01.2007) naprawia problem (rozsynchronizowania dźwięku z obrazem oraz przycinania) w filmach DVD??

zamierzam kupić odtwarzacz DVD/DivX i zależy mi na odczycie klasycznych płyt DVD,

pozdrawiam,

tomkap1

U mnie nic się nie zmieniło.Filmy, które nie działały-nadal nie działają, zdjęcia wciąż zle wyświetla a dzwięk nadal jest rozsynchronizowany z niektórymi filmami. USB ciągle wolno działa i nie nadaje się do oglądania filmów z pendriva.

mrcelek

Tak sobie czytam to forum i czegoś nie rozumiem. Mam Bella 301 usb od prawie roku,
1. jadę na nim filmy z pendrive przez cały czas,
2. nic mi się nie haczy
3. jak go kupowałem to wszyscy mi odradzali, że to wersja próbna, supermarketowa i nie wiadomo jak będzie chodzić,
4. zapłaciłem za niego 230 zybli, czyli psie grosze,
5. i nie obchodzi mnie że usb 1,0 czy usb 8,0 -filmy jadą
6. polecam i bellwood RULLEZ

Proszę czekać…