KINO DOMOWE 1059 nowy temat
szukaj Kategorie

W działach można znaleźć produkty, które producenci zdecydowali się sprzedawać na naszej stronie, jednak gorąco zachęcamy do dyskusji i dzielenia się własną opinią na temat innych produktów.

Wiwa z DivxHD 7
Dziabolek

No wlasnie ciekawi mnie kiedy i czy wyjdzie wiwa z obsluga divixaHD w rozdzielczosci 720p a nie tylko ze skalerem…

idarek

> Dziabolek o 2006-12-10 13:22:18 napisał:
>
> No wlasnie ciekawi mnie kiedy i czy wyjdzie wiwa z obsluga divixaHD w
> rozdzielczosci 720p a nie tylko ze skalerem…

Wiwa ma 720P, czytaj wątek http://fdb.pl/tf5905,Wiwa,i,telewizory,LCD,z,HD,Ready.html

rutra

jestem już szczęśliwym posiadaczem wiwy 128u, jest rewelacyjna, ma HD i przy telewizorze HD daje rewelacyjy obraz, dużo dużo lepiej, napisy są w porządku, choć słyszałem , że niektórzy narzekają, idealne dopasowanie poprzez skaler do obrazu panoramicznego, zajefajna funkcja, potwierdzam, że nowe wiwy obsługują Q-PEL, teraz już wszystko chodzi. Nie polubisz jak nie spróbujesz.

Dziabolek

> idarek o 2006-12-10 15:54:57 napisał:
>
> Wiwa ma 720P, czytaj wątek http://fdb.pl/tf5905,Wiwa,i,telewizory,LCD,z,HD,Ready.html

Czy ja nie wyraznie napisalem ze nie chodzi mi o skaler do 720p tylko o odtwarzanie divixow w formacie hd czyli o rozdzielczosci 1280 na 720!!!

rutra

> Dziabolek o 2006-12-10 16:26:12 napisał:
>
> Czy ja nie wyraznie napisalem ze nie chodzi mi o skaler do 720p tylko o
> odtwarzanie divixow w formacie hd czyli o rozdzielczosci 1280 na 720!!!

wspomnoiałem o skalerze, jako nowość, dobrze cie zrozumiałem, a obraz z divix w hd jest bardzo dobry, jełśi ktoś ma telewizor HD, to idealnie się ogląda filmy w jakości HD, polecam ten zakup, jesli sie zastanawiasz, za 169 zł jest to dobra jakość

idarek

> rutra o 2006-12-10 16:02:04 napisał:
>
> jestem już szczęśliwym posiadaczem wiwy 128u, jest rewelacyjna, ma HD i przy
> telewizorze HD daje rewelacyjy obraz, dużo dużo lepiej, napisy są w
> porządku, choć słyszałem , że niektórzy narzekają, idealne dopasowanie
> poprzez skaler do obrazu panoramicznego, zajefajna funkcja, potwierdzam, że
> nowe wiwy obsługują Q-PEL, teraz już wszystko chodzi. Nie polubisz jak nie
> spróbujesz.

niestety, wiwa nie obsdługuje filmów XviD QPEL… odtwarza ale nie da się oglądać.

rutra

> idarek o 2006-12-10 17:10:24 napisał:
>
> niestety, wiwa nie obsdługuje filmów XviD QPEL… odtwarza ale nie da się oglądać.

NO i muszę się niezgodzic, wczoraj jeszcze pytałem, dziś już kupiłem i nowa wiwa odtwarza Q-PEL i obraz jest idealny bez zakłócen i kupiłem model HD-128 usb, a tej funkcji nie ma opisanej w stronie producenta, ale kupiłem bo na pudełku było napisane, zaryzykowałem i jestem zadowolony, juz moge teraz powiedziec, że wiwa odtwarza naprawde wszystko, i co moge dodac, nie mam żadnych problemów z napisami, jak to niektórzy narzekali. jest wszystko perfekto, oprócz jednej wady, ale to juz w innym moim poscie

Dziabolek

> rutra o 2006-12-10 16:59:11 napisał:
>
> wspomnoiałem o skalerze, jako nowość, dobrze cie zrozumiałem, a obraz z
> divix w hd jest bardzo dobry, jełśi ktoś ma telewizor HD, to idealnie się
> ogląda filmy w jakości HD, polecam ten zakup, jesli sie zastanawiasz, za 169
> zł jest to dobra jakość

Wiem bo mam, ale to sa zwykle divxy skalowane do hd, a mi sie marzy zeby odtwarzalo wlasnie divixHD
coś takiegho np. http://www.ziova.com/cs505_specs.php

Proszę czekać…