KINO DOMOWE 1059 nowy temat
szukaj Kategorie

W działach można znaleźć produkty, które producenci zdecydowali się sprzedawać na naszej stronie, jednak gorąco zachęcamy do dyskusji i dzielenia się własną opinią na temat innych produktów.

Ripping w Wiwie 238U 2
setka

Witam , posiadam model 238u, oj mnóstwo w nim błędów, loteria(popsuje się , czy nie?). Ale do rzeczy: jednym z błędów , jakie "udało" mi się zauważyć to brak możliwości rippowania CDAudio do MP3 w bitrate większym niż 128. Większy bitrate istnieje w menu ale mimo wszystko po zaznaczeniu np. 192 . urządzenie uparcie powraca do 128 po wyłączeniu i ponownym ząłączeniu. Czyżby to jakieś zabezpieczenie się producenta przed np . ZAIKS- em? Czy może tylko ja trafiłem na taki egzemplarz. Pozdarwiam wszystkich ,WIWAt fdb !!!!!!!!!!!!!!!!!!!

idarek

> setka o 2006-12-10 21:46:56 napisał:
>
> Witam , posiadam model 238u, oj mnóstwo w nim błędów, loteria(popsuje się ,
> czy nie?). Ale do rzeczy: jednym z błędów , jakie "udało" mi się zauważyć
> to brak możliwości rippowania CDAudio do MP3 w bitrate większym niż 128.
> Większy bitrate istnieje w menu ale mimo wszystko po zaznaczeniu np. 192 .
> urządzenie uparcie powraca do 128 po wyłączeniu i ponownym ząłączeniu.
> Czyżby to jakieś zabezpieczenie się producenta przed np . ZAIKS- em? Czy
> może tylko ja trafiłem na taki egzemplarz. Pozdarwiam wszystkich ,WIWAt fdb
> !!!!!!!!!!!!!!!!!!!

1. rip mp3 tylko w 128 to nie błąd, tylko ten odtwarzacz ma taką max. wartość rippingu
2. ten większy biterate w menu to nie do rippingu do mp3

setka

No to jak nie rippingu MP3 , to do czego? W instrukcji jest jasno napisane , że "bitrade"(dosłownie:sic!) można ustawić do wartości 320 Kbps. Sprawdzałem również zgrywanie z CDAudio do WMA , jest tak samo max. do 128. Posiadana wersja Fw t0 210.

Proszę czekać…