HYDE PARK 613 nowy temat
szukaj Kategorie

Nie samym filmem człowiek żyje i tutaj mogą się udzielać wszystkie osoby, które interesują się filmem, ale niekoniecznie chcą o nim rozmawiać.

Czemu ludzie nocą śpią? 11
sam001

Przecież w nocy tyle się dzieje, w tv puszczają co lepsze filmy, prąd jest tańszy… można by tak długo wymieniać, na imdb.pl też ludzie nocą śpią, potrzebny jest jakiś nocny marek do weryfikacji, bo na bank istnieje społeczeństwo nocnych marków co grzebią i dodają coś w bazie, np nowy film, a potem muszą czekać do następnej nocy aż weryfikator w dzień zaakceptuje nowododany film, a potem następnego dnia zaakcpetuje informacje na temat filmu, nocne marki są z reguły niecierpliwe ;)

Edit, jest 2:32 i TVP 2 prezstało nadawać, chyba pora zmienić kanał…
A zakończenia programów to moje ulubione seriale, oglądam je prawie codziennie…

Spinnaker

A powiedz co Ty robisz w dzień…>? ;)

varixx

Ja tak mogę tylko w wakacje, i od czasu do czasu w ciągu tygodnia. Mój organizm by tego nie wytrzymał;-) Ja potrzebuję minimum 8 h snu, bo inaczej to moje wstawanie do szkoły stałoby pod wielkim znakiem zapytania. Pozdrawiam

Meehow

Ja do niedawna tez spałem po 3-4 godziny na dobę, oglądając filmy w nocy. Matka mnie przeniosła z łózkiem do innego pokoju i jestem teraz pod nadzorem. To smutne, ale wreszcie się wysypiam:D

Tytus

Niestety dobre filmy są puszczane późno w nocy. Oczywiście mówię o tych starszych, ambitnych filmach! Na tandetne, hollywódzkie chały zawsze znajdzie się miejsce w ramówce naszej kochanej tvp!!!

leprechan

po nocach najczesciej sa puszczane nowe polskie ciekawe i europejskie produkcje np. malena, glosniej od bomb, marco p. i zlodzieje rowerow.

ja zawsze siedze w nocy, 2-4 sie klade spac, wstaje o 9 rano i funkcjonuje jakos ;d

Tytus

Z tego co pamiętam "Malenę" puścili jeszcze w miarę o znośnej porze (koło 23). Najgorzej jest ze starszymi filmami. Choćby "La strada" 0:30, "8 i pół" 1:30 czy "Iwan Groźny" 1:15. Na pewno wiele osób chciałoby zobaczyć te filmy (przykładowo) a, nawet jak doczeka do pory emisji to uśnie w trakcie albo nie zrozumie nic z filmu.

leprechan

> Tytus o 2006-07-06 17:08:38 napisał:
>
> Z tego co pamiętam "Malenę" puścili jeszcze w miarę o znośnej porze (koło
> 23). Najgorzej jest ze starszymi filmami. Choćby "La strada" 0:30, "8 i pół"
> 1:30 czy "Iwan Groźny" 1:15. Na pewno wiele osób chciałoby zobaczyć te filmy
> (przykładowo) a, nawet jak doczeka do pory emisji to uśnie w trakcie albo nie
> zrozumie nic z filmu.

malene wczesnie ;>

miala byc o 22:40, ale wrzucili sportowa niedziele, zeszlo do 23:30, pozniej sprawe dla reportera i cos jeszcze wyszlo o 0:30 prawie ;]

Tytus

No może masz rację ;)
Widocznie tak mnie film wciągnął, że nie patrzyłem na zegarek :)

srebrny

To gdzie wasze kobiety bo u mnie w domu noc jest przeznaczona na zupelnie inna rozrywke

Tytus

Łał! Gratuluję!
Może mamy ci wystawić pomnik z tego powodu?

srebrny

Tylko jeden myślałem o 2 nawet 3

Proszę czekać…