KINO DOMOWE 1059 nowy temat
szukaj Kategorie

W działach można znaleźć produkty, które producenci zdecydowali się sprzedawać na naszej stronie, jednak gorąco zachęcamy do dyskusji i dzielenia się własną opinią na temat innych produktów.

Czy numer modelu powinien być taki sam jak numer softa 4
ANDRZEJ_76

Mam taki problem kupiłem odtwarzacz WIWA HD-228 USB a numer softa to HD-128U.Czy to jest normalne.Czy przy aktualizacji mam się sugerować typem odtwarzacza,czy softa.

Piterson

ze prawda jest taka: Wiwa 228 USB to to samo-wnetrze, co starsza siostra 128 USB. Jeśli chodzi o aktualizacje softu zapewne masz najnowszy 2.10 chyba i problem chwilowo nie bedzie Cie dotyczyl. Jak sie pojawi nowsze oprogramowanie to zapewne bedzie oznaczone opowiednio do modelu 228 USB i takie zainstalujesz :)

damagemax

Bardzo prawdopodobne ze nowa wiwa 228 usb to po prostu wiwa 128 usb w odrobine wiekszej obudowie eliminujacej przegrzewanie. :)

mitof1

Witam. Nie wiem czy dobrze zrozumiałem ale przecież jest soft do 228u ver.210 na www.wiwa.info i taki mam w mojej nowo-kupionej wiwie 228u

Anita_Nowakowska

Wiwy 128, 228 i wcześniejsza 238 różnią się tylko wizualnie, maja inne obudowy.
Ten sam chipset, te same możliwości, ten sam soft, aczkolwiek wypada aby model 228 miał soft do 228, a nie "inny". Element czysto kosmetyczny

Proszę czekać…