KINO DOMOWE 1059 nowy temat
szukaj Kategorie

W działach można znaleźć produkty, które producenci zdecydowali się sprzedawać na naszej stronie, jednak gorąco zachęcamy do dyskusji i dzielenia się własną opinią na temat innych produktów.

Jakiej firmy dvd zakupić? Wiem na pewno, ze nie Manta, ale jakie?? 3
Rometa

Wiatam! Jestem nowym użytkownikiem i chciałabym się was poradzic w pewnej kwestii zakupu odtwarzacza DVD. Widziałam, że tu wypowiadają się ludzie naprawdę doświadczeni, w związku z tym moje pytanie brzmi, jakiej firmy kupić dvd? Jestem po zakupie i spzredaży zarazem sprzętu marki Manta. Zakupiłam nagrywarkę dvd Manta Emperor 012 i żałuję. W związku z czym od razu ją spzredałam. Nie spełniła ona moich oczekiwań. Pzrede wszystkim to byłam rozczarowana tym, że tak beznadziejnie czyta napisy. Na jakimś czarnym kwadracie, malutkie i cienkie literki, tak że literki "jot" i "i" wogóle nbie bylo widać. Co więcej przy zapisie z videa dvd sie zawieszało. Kiedy nagrywałam film w samym środku się zacinało i trzebabyło wyłączać z kontaktu, bo nic sie nie dało zrobić. Niepodobała mi sie też jakość zapisu, mimo, że dawałam na najwyższy i najlepszy zapis. Co wiązało się z tym, że mogłam nagrać tylko godzinę filmu… Cały zakup okazał sie zmarnowaniem ok 10 płyt dvd… No ale cóż człowiek uczy sie nie błędach.
Teraz postanowiłam zakupić sam odtwarzacz dvd i zdecydowałam się na oryginalną firmę, tylko teraz problem jaką? Philips, Thomson, Sony…? Czym one praktycznie się sobą różnią? Mi najbardzeij zależy na tym, żeby dvd miało funkcję zmieniania wielkosci napisów, aby był odczyt polskich znaków, polskie menu niekoniecznie no i żeby pożyło trochę. Jestem gotowa wyłożyć kase, ale oczekuję jakości. Dvd Manty rysowało mi płyty, płyty bardzo ważne dla mnie.
Proszę o pomoc i poradę. Będę wdzięczna za każdą sugestię.
Pozdrawiam

yacek__b

Wydaje mi się , że troszkę mozesz się rozczarować . Odtwarzacze wymienionych przez ciebie firm , raczej nie będą miały regulacji wielkości napisów ( na pewno nie ma Sony i Panasonic – sprawdzałem ) , mozesz kupić Pioneera i zmienić soft ( więcej tutaj http://forum.pioneerdivx.net/ ) .
Z tego co piszesz duży nacisk kładziesz na możliwość zmiany wielkości napisów i ich regulację położenia , to raczej masz do wyboru bellwooda i wiwę ( ze wskazaniem na Bellwooda – chociaż ostatnio coraz wiecej ludzi narzeka na nowy model ) , na pewno nie będzie to jakość Sony czy Panasonica , ale będzie na pewno bardziej funkcjonalny .

Rometa

Aż takiego nacisku nie kładę, chodzi mi tylko to żeby te napisy były widoczne, a nie że musze siedzieć z nosem w telewizorze żeby coś zobaczyć. Czyli po za tym jaka firma?

rutra

> Rometa o 2006-12-14 16:08:28 napisał:
>
> Aż takiego nacisku nie kładę, chodzi mi tylko to żeby te napisy były
> widoczne, a nie że musze siedzieć z nosem w telewizorze żeby coś zobaczyć.
> Czyli po za tym jaka firma?

WIWA 128

Proszę czekać…