KINO DOMOWE 1059 nowy temat
szukaj Kategorie

W działach można znaleźć produkty, które producenci zdecydowali się sprzedawać na naszej stronie, jednak gorąco zachęcamy do dyskusji i dzielenia się własną opinią na temat innych produktów.

WIWA 2338U problem z DIVX 6
NERON

Witam wszystkich!Mam taki dziwny problem z tym otwarzaczem otoz niektore filmy otwarza w ten sposob ze dzwiek jest minimalnie spozniony do obrazu 3-5 sek.Moze ktos wie czy dalo by sie to jakos wyeliminowac.

damagemax

Mnie to sie zdarzylo 2x do tej pory. Pomoglo zatrzymanie filmu i puszczenie od nowa lub spauzowanie. Spróbuj.

pieron

u mnie dzwięk wyprzedza obraz o jakąś sekunde. dzieje się tak nawet po ponownym uruchomieniu odtwazacza i zaczyna mnie to powaznie irytowac

damagemax

Ale chyba nie w kazdym filmie? Cudów nie ma, mnogosc kodeków w kontenerze avi i jedne sa lepiej obslugiwane inne nieco gorzej.

pieron

Nie w każdym bo bym ją już dawno przez okno siup :P ale niestety mam szczęście do tych które nie pasują i musze się męczyć, cała nadzieja w tym, że następne oprogramowanie poprawi sytuacje

idarek

> pieron o 2006-12-19 15:35:09 napisał:
>
> Nie w każdym bo bym ją już dawno przez okno siup :P ale niestety mam
> szczęście do tych które nie pasują i musze się męczyć, cała nadzieja w
> tym, że następne oprogramowanie poprawi sytuacje

Spróbuj prekodowań filmy programem AVI ReComp z najnowsszymi kodekami, wypal i sprawdź. Jeżeli nie będzie opuźnienia to znaczy ze wiwa nie radzi zobie z troszke starszyki pobodując ww. błąd.

damagemax

…lub nie nalezy sciagac byle jakich release… ewentualnie DVD na pewno nie ma opóznien w dzwieku a jakosciowo jest lepsze…:]

Proszę czekać…