FILMY 1288 nowy temat
szukaj Kategorie

Zachęcam do rozmowy na temat filmów, które zobaczyliście, bądź macie zamiar obejrzeć. Tutaj swoją opinią dzielisz się z innymi.

Kontrola weryfikujacych 9
tek

ktos inteligetny powinien kontrolowac tych ktorzy kontroluja nowe propozycje,z wlasnego doswiadczenia wiem ze mozna trafic na "narzedzie" zamiast myslacej istoty ludzkiej,biurokrate,ktory zatrzyma moja probe ulepszenia/wzbogacenia strony o nowy dobry tytul(the century of the self) ,gdzie ja praktycznie robie za darmo to co inni ludzie zatrudnieni przez fdb.pl robia za pieniadze…i "pacjent pisze mi zebym poczytal sobie FAQ…-zmien FAQ jak ci nie pasuje debilu.

pietruch

Może jednak przydałaby się kontrola użytkowników. Jesteś tu nowy a już na samym początku obrażasz innych – wyzywając ich od debili czym łamiesz regulamin. Poza tym nikt tu nie robi nic za pieniądze. Weryfikator wysłał Cię do FAQ bo pewnie nieprawidłowo dodałeś tytuł.
Poza tym weryfikator też człowiek, może się pomylić.

Wesołych Świąt

majron

hyhyhy nie ma to jak jakis sfrustrowany czlowieczek w swieta :)

Anonimowy

Tek nie daj sie, jestem z tobą, znaczy sie popieram cie , no moze nie koniecznie we wszystkich kwestiach, a tak prawde mowiac w zadnej, ale mozesz liczyc na moje poparcie. :-)

Pozdrawiam i zycze Wesołych Świąt.

Anita_Nowakowska

Tak waśnie zwróciłam uwagę na Twój podpis Wolfie… Nie powinno być przygarnij? (jak kropka… Przygarnij kropka) ;)

A co do kontroli i zarobków.
Weryfikator otrzymuje takie samo wynagrodzenie jak dodający czyli nagrody za dodawanie/ weryfikowanie.
Weryfikator jest kontrolowany przez innego weryfikatora – podwójna weryfikacja. No poza odrzuceniem przez pierwszego.
Dodatkowo weryfikator jest kontrolowany przeze mnie i w razie potrzeby karany.

A jak ma pecha, to może jest kontrolowany przez drogówkę, skarbówkę i inne zbóje ;)

Anonimowy

> Anita Nowakowska o 2006-12-23 23:32:33 napisał:
>
> Tak waśnie zwróciłam uwagę na Twój podpis Wolfie… Nie powinno być
> przygarnij? (jak kropka… Przygarnij kropka) ;)

Oczywiscie masz racje, ach ta moja znajomosc ortografii :-)

Yasha

Mogę cię przygarnąć na święta, to znaczy na trzy dni, zwłaszcza, że wyjeżdżam :-)

Anita_Nowakowska

Aby pogryzł Ci wszystkie buty? ;)

Asia

Nie ma co narzekać na weryfikatorów, czasami zdarzają się nawet im pomyłki, ale trzeba wszystko przełknąc, każdemu zdarzają się błędy. Częst się zdarza że są nawet bardzi pomocni i bardzo im za to dziękuję:)
Podrawiam!

Yasha

Proszę :-)

Proszę czekać…