KINO DOMOWE 1059 nowy temat
szukaj Kategorie

W działach można znaleźć produkty, które producenci zdecydowali się sprzedawać na naszej stronie, jednak gorąco zachęcamy do dyskusji i dzielenia się własną opinią na temat innych produktów.

korr 2258 - na TV nic nie widać - kabel Euro 2
jackoo2

po podłączeniu pierwszy raz i kolejne kilka razy nowego odtwarzacza poprzez kabel Euro- Euro do TV nic nie wyświetla się na ekranie, pomyslałem że się popsuł, ale po odwiezieniu do sklepu okazało się że na innym TV działa. Inne odwtarzacze DVD chodzą na moim TV, ale ten nie chce, zupełnie nic się nie pokazuje…
Miał ktoś podobny problem ? Co trzeba zrobić w takim przypadku? (Nie chodzi mi o wymianę TV :D )

Dziabolek

moze podlaczasz go pod euro gdzie nie ma RGB a w odtwarzaczu jest ustawione na RGB, sprawdz w instrukcji telewizora i w ustawieniach korra….

ethanws

Witam wszystkich. Mam problem z podłączeniem. Kupilem odtwarzacz DVD KORR 2218 i chcialem go podlaczyc do telewizora (panasonic TX-26LE7P). Gdy go juz podlaczylem, to obraz byl czarno-bialy i bardzo niskiej jakosci. Podlaczalem DVD kablem chinch ktory byl w zestawie. Czy moglby ktos mnie poratowac i powiedziec mi jak prawidlowo podlaczyc, bo w instrukcji to jest napisane tak na "odwal sie". Z gory dziekuje.

Jesli ktos bedzie wiedzial jak to podlaczy c to prosze o info na gg 4927219 lub na maila matkud@gmail.com

Proszę czekać…