KINO DOMOWE 1059 nowy temat
szukaj Kategorie

W działach można znaleźć produkty, które producenci zdecydowali się sprzedawać na naszej stronie, jednak gorąco zachęcamy do dyskusji i dzielenia się własną opinią na temat innych produktów.

Korr 2258 - twałość ( ! ) 7
yacek__b

Cholera 3 tygodnie sporadycznego używania i czytnik już padł , ja pitole , mieli płytkami które czytał bez problemu , zaraz pojedzie do serwisu , ale i tak trza się rozglądać za czym bardziej trwałym i " dużą " czcionką .

Shaadar

jak nie masz nic na oku innego, to wez starszy model HYD 9907, jest niewiele droższy, ale czytnik ma bardzo dobrej jakosci, mam go juz prawie rok, odtwarzam codziennie na nim filmy, i nigdy mnie nie zawiodl, jestem z zakupu zadowolony

yacek__b

no właśnie o tym myslę , na allegro są dwa modele , w sieci tez widziałem dwa sklepy sprzedajace " starego ’ korra

Lasica

A ja tam będę namawiał do zakupu Bellwooda 301U. Stary Korr jest ok ale mało wygodny( napisy tylko automatycznie o tej samej nazwie), i mniej bogato wyposażony niż bellek(choćby brak USB, brak możliwośći przewijania reklam na DVD itp itd). Moim zdaniem nie ma sensu pakować się w odtwarzacz starszej generacji.

Pozdrawiam

P.S. A pamiętasz jak broniłeś niezawodność 2258 w dyskusji dwa tematy niżej ;]

yacek__b

No nie bedę zaprzeczał ( że broniłem ) , ale zawsze zaznaczałem że " na razie działa " :-) .
Zobaczę , jak przyjedzie z serwisu ( ile pochodzi ) . Ja w przeciwieństwie do wielu kolegow z forum jestem mało wynagajacy i gdyby nie ten cholerny czytnik , mi by pasował ( 2258 ) .

Lasica

Ja też swojego muszę wysłać bo rwie mi już na 90% płyt łącznie z oryginałami.

Ja mam kompa podłączonego do TV LCD więc mam najbardziej uniwersalny odtwarzacz jaki może być, chciałem mieć odtwarzacz jak coś tzreba na szybko włączyć głównie DVD, czami DivX jak kompa potzrebuje do czegoś innego – ale nawet tego ten Korr nie potrafi wykonywać dobrze.

Nie jest wart nawet 99zł.

Pozdrawiam

yacek__b

no zobacze, jak drugi raz padnie to lotem koszącym idzie przez okno , tylko co potem kupić , w tej " lidze " to jak widze loteria ;-)

Lasica

Ja miałem bardzo długo Bellwooda 301A i sprawował się świetnie. Popsułem go sam źle wgrywając soft… koszt naprawy 50zł, akurat była okazja na tego Korra w biedrnce za 120zł i się skusiłem. Jak się popsuje drugi raz to ja pewnie kupię Bellwood 301U, albo wyłożę to 50zł i naprawie starego…leży ciągle w szafie :)

Pozdrawiam

Proszę czekać…