KINO DOMOWE 1059 nowy temat
szukaj Kategorie

W działach można znaleźć produkty, które producenci zdecydowali się sprzedawać na naszej stronie, jednak gorąco zachęcamy do dyskusji i dzielenia się własną opinią na temat innych produktów.

Equalizer nie dziala - Wiwa 128 - soft 210 3
jajcek69

Posiadam Wiwe 128 – soft 210..

Equalizer ni cholery nie chce działać.. gdy jest włączony (w Ustawieniach Podstawowych), mogę z uporem maniaka naciskać guzik "ZOOM" – nic nie dzieje się – Equalizer jest na "EQ: Standard" i ni misia .. inne tryby (CLASSIC, JAZZ etc..) nie przełącza. Gdy naciskam przycisk "CANCEL" ten sam wynik co poprzednio.. nic..

Help

Jacek

idarek

> jajcek69 o 2007-01-03 00:14:10 napisał:
>
> Posiadam Wiwe 128 – soft 210..
> Equalizer ni cholery nie chce działać.. gdy jest włączony (w Ustawieniach
> Podstawowych), mogę z uporem maniaka naciskać guzik "ZOOM" – nic nie dzieje
> się – Equalizer jest na "EQ: Standard" i ni misia .. inne tryby (CLASSIC, JAZZ
> etc..) nie przełącza. Gdy naciskam przycisk "CANCEL" ten sam wynik co
> poprzednio.. nic..
> Help
> Jacek

Człowiek! zajrzyj do instrukcji obsługi czym się ustawie EQ!

Zawodowiec

Nie godzi się zostawiać braci w potrzebie, gdy instrukcja kłamie.
Moja instrukcja mówiła: "Naciśnij ZOOM" – ale że nie działało dalejże szukać klawisza aktywującego i… voila: kursory lewo prawo przełączają tryb EQU.

Pozdrawiam – JJ
Amazon

Witam

Koledzy… faktem jest, że wcześniej urzywałem EQ i było OK, łącznie z własnymi ustawieniami, ale po wgraniu najnowszego softu EQ jest na trybie clasic i ni jak nie można go przestawić. Kolejna spaprana wersja softu :-(, jedyny plus to w końcu obraz i napisy są na środku. Wybierajcie – centrlany obraz albo możliwość korekcji dźwięku. Pozdrawiam wszystkich…

Proszę czekać…