KINO DOMOWE 1059 nowy temat
szukaj Kategorie

W działach można znaleźć produkty, które producenci zdecydowali się sprzedawać na naszej stronie, jednak gorąco zachęcamy do dyskusji i dzielenia się własną opinią na temat innych produktów.

Wiwa 228 USB problem z obrazem w niektórych filmach 2
adamst85

Witam, nabyłem Wiwe 228 USB, wcześniej posiadając zwykłą 228. Pewna rzecz mnie nurtuje – w niektórych filmach divx/xvid – obraz nie jest tak wyraźny jak na wcześniejszym modelu (połączenie rgb). Jest jakiś dziwnie rozmyty, zamglony, zniekształcony, zas na 228 – wszystko w porządku i obraz pierwsza klasa. Szczególnie występuje to na filmach jap/kore w wersjach 2cd (Shinobi, Shadowless Sword) i filmach od grupy JUPIT. Całkiem możliwe, że są one w rozdzielczości 720 x XXX – chociaż tego nie sprawdzałem. O dziwne, zaburzenia te znikają po przełączeniu Wiwy w tryb NTSC – lecz wiadomo, wiąże się to z delikatnym powiększeniem obrazu i w związku z tym z możliwym obcięciem. Czy to wada mojego modelu? Czy Softu? Czy zakupić kabel S-VHS? Soft mam w wersji 210. I jeszcze pytanko czy jest możliwość podnoszenia napisów?? Pozdrawiam i proszę o pomoc, bo coś mi się wydaje, że wrócę do 2 letniej 228, która chodzi jak żyleta.

damagemax

na większa czesc postu odpowiedz masz w innym wątku. Co do podnoszenia napisów..spróbuj klaiszy kierunkowych góra dół podczas odtwarzania filmu z napisami.

idarek

a jaki masz telewizor, jakie masz wejścia w TV.

Proszę czekać…