KINO DOMOWE 1059 nowy temat
szukaj Kategorie

W działach można znaleźć produkty, które producenci zdecydowali się sprzedawać na naszej stronie, jednak gorąco zachęcamy do dyskusji i dzielenia się własną opinią na temat innych produktów.

Wiwa a Creative SBS580 4
Pawel

No właśnie czy idzie pod Wiwe podpiąć ten zestaw głośników 5.1 czy też nie. Bo mam zamiar kupić tani zestaw audio tak żeby był pod kompa i pod Wiwe.
Więc da się te głośniki podłączyć czy też nie? A jeśli się da to co trzeba dokupić?

Neo10

da się tylko na 99% tamte głosniki maja na koncu 3 jacki jak do kompa czyli musisz dokupic 3 przejsciowki z jacka na 2 cinche aby podlaczyc wszystko do wiwy

dokladnie takie coś: http://www.allegro.pl/item153522727_przejscie_z_m_jack_gniazdo_na_2xchinch_wtyki_0_2m.html

Pawel

Dzięki za pomoc, zaopatrzyłem się w takie przejściówki i wszystko gra :D.

Peres

Dużo lepszy efekt uzyskałbyś przypinając nie przez przejściówki, a przez DDTS-100 Creativa, głośniki lepiej było kupić SBS-6060 – centralny i przód są dwudrożne. Owszem, drożej, ale naprawdę efekt jest tego wart.
Pozdrawiam

Pawel

> Peres o 2007-01-11 03:34:05 napisał:
>
> Dużo lepszy efekt uzyskałbyś przypinając nie przez przejściówki, a przez
> DDTS-100 Creativa, głośniki lepiej było kupić SBS-6060 – centralny i przód
> są dwudrożne. Owszem, drożej, ale naprawdę efekt jest tego wart.
> Pozdrawiam

Gdybym miał kasę to pewnie bym kupił droższe.
Poza tym melomanem nie jestem no i jeszcze mieszkanie w bloku więc specjalnie głośno sobie sprzętu nie zapuszcze bo zaraz sąsiedzi walą po kaloryferach ;).

Proszę czekać…