FILMY 1288 nowy temat
szukaj Kategorie

Zachęcam do rozmowy na temat filmów, które zobaczyliście, bądź macie zamiar obejrzeć. Tutaj swoją opinią dzielisz się z innymi.

Ostatnio oglądane ;) 65
KanapkaZserem

hej, niech mój nick nikogo nie zniecheca, czasem zdarzy mi sie powiedziec cos madrego :P jestem tu z "misja" aby rozmowy na tematy filmowe byly troche ciekawsze:)przyszłam tu, ponieważ forum "Filmu" od jakiegos czasu zlikwidowano a ja czuje chęć pogadania o filmach, ale nie kończac na tym ze jest fajny albo do dupy. Na pewno nie bede poruszac tematu 45678 odcinka mody na sukces, czy czemu grażynka rzuciła rysia (z klanu;P)…
temat jest prosty ; mówimy o czymś co widzieliśmy jako ostatnie :) i moze to byc kazdy film, który widzielsmy w telewizji, na dvd … no i oczywiscie w kinie :) ale nie chodzi tu o to aby rozmawic tylko o top nowosciach :)

Także podniesmy troche poprzeczke :)

Lucas_B

Więc jaki film proponujesz na początek?

majron

ja wczoraj ogladalem crimes and misdemeanors woodyego allena (http://fdb.pl/f4255,Zbrodnie,i,wykroczenia,(1989).html) :) jako fan allena przyjalem go z czcia bo jak to u allena byl swietny mysle ze warto go zobaczyc bo swietnie sa poprowadzone dwie historie i calkiem ciekawe wnioski mona wyciagnac :) ale jeszcze jesli ktos widzial match point (http://fdb.pl/f61,Wszystko,gra,(2005).html) wczesniej to moze doznac deja vu bo sa pewne podobienstwa :)

Lucas_B

Majron, niestety nie widziałem ani jednego, ani drugiego więc się nie wypowiem…:]

Trophy

Ja widziałam "Wszystko gra". Daje rade, jak to mówi majron. :)

majron

a daje daje :) ale crimes tez dobre no i pierwsze bylo :)

KanapkaZserem

Niedawno oglądałam "Przeboje i podboje" . Film mnie bardzo pozytywnie zaskoczył. Zaczelam go ogladac nie wiedzac nawet o co chodzi ( leciał na Ale Kino ) i nie mogłam sie oderwac :)) Świetna gra aktorów ( i ten John Cusack ;P ). Ale co było takie fajne …? To ze główni bohaterowie byli zwyklymi smiertelnikami jak my, nie mieszkali w apartamentowcach, tylko w zwykłych malych mieszkankach. A na dodatek główny bohater miał sklepik z płytami i kilku nienormalnych kumpli … mnie ten film po prostu urzekł :))

majron

nooo high fidelity to naprawde mistrzostwo zgadzam sie w pelni z toba. widzialem go w wakacje i bylem zachwycony bo to jest film w takim klimacie jaki lubie. ja to nazywam komediodramat obyczajowy :P prawdziwe relacje, prawdziwi ludzie i jack black! lets get it on! :D

Magic

Mnie również podobało się "High Fidelity", a to dlatego, że ten film przypominał mi moje otoczenie. Ja też robiłem (napisałbym robię, ale już czasu coraz mniej) składanki na różne okazje, szaleni kumple, którzy zakładali szalone zespoły, jakieś miłostki w między czasie. Szalone lata :*-)

majron

ja robie tylko szalone skladanki no i sam kiedys gralem w zespole to nie wiem czy sie liczy :)

KanapkaZserem

no jasne ze sie liczy :)) zawsze chcialam grac w zespole ale nie mam sluchu :p

srebrny

A mpoze ktos sie wypowie na temat Flyboys ogladał to ktos wogule?Bo ja ogladalem tylko ze nie umie i nie lubie pisac dlugich postow o danym filmie dla mnie film jest albo dobry albo slaby flyboys mi sie podobał niema jakis super efektow specjalnych fabuła tez troche naciagana ale mimo wszystko mi sie podobał

Trophy

Przeboje i podboje było w tv, widziałam. Bardzo ciekawy film. :)

majron

Flyboys nie ogladalem bo nie lubie takich filmow :)

Trophy

Ja słyszałam, że "Flyboys" słabe. :)

Mort_Rainey

Właśnie skończyłem ogladać http://fdb.pl/f7703,Potęga,strachu,(2006).html

Polecam wszystkim.Film wyczesany,odjazdowy,wypasiony 10/10 :)

Proszę czekać…