KINO DOMOWE 1059 nowy temat
szukaj Kategorie

W działach można znaleźć produkty, które producenci zdecydowali się sprzedawać na naszej stronie, jednak gorąco zachęcamy do dyskusji i dzielenia się własną opinią na temat innych produktów.

Co wybrać??Wiwe HD-128USB czy Wiwe HD-228USB 12
MaciekDTM

Jakie są róznice pomiedzy tymi modelami??
Prosze o odpowiedź
Z góry dziękuje MaciekDTM

tomekp

> MaciekDTM o 2007-01-23 16:31:46 napisał:
>
> Jakie są róznice pomiedzy tymi modelami??

szukajka Ci odpowie, Ona wie wszystko.
….
zapytaj

MaciekDTM

Z tego co widze w innych tematach … to wszyscy pisza z 128USB to mniejsza 228USB, o takich samych parametrach
Ciekawe dlaczego na stronie producenta 128USB kosztuje 155zł a 228USB 165 zł.
Czy mozecie mi powiedzieć dlaczego ?

tomekp

> MaciekDTM o 2007-01-23 22:59:38 napisał:
>
> Z tego co widze w innych tematach … to wszyscy pisza z 128USB to mniejsza
> 228USB, o takich samych parametrach

Dokładnie.

> Ciekawe dlaczego na stronie producenta 128USB kosztuje 155zł a 228USB 165 zł.
> Czy mozecie mi powiedzieć dlaczego ?

Może ze względu na więcej blachy na obudowie i trochę inny montaż na chińskiej linii produkcyjnej.

rutra

jeśli nie widać różnicy to po co przepłacać
EDIT: a jak poszukasz w marketach znajdziedz nawet za 145 zł

MaciekDTM

A czy te oznaczenia to moze ilosc jakiejś pamieci , 1 na poczatku to moze 1 mb a 2 to 2mb.
Jestem nowicjuszem więc nie za duzo rozumiem z niektórych tematów
A czy to prawda ze 128USB grzeja się?

rutra

> MaciekDTM o 2007-01-24 09:51:19 napisał:
>
> A czy te oznaczenia to moze ilosc jakiejś pamieci , 1 na poczatku to moze 1 mb
> a 2 to 2mb.
> Jestem nowicjuszem więc nie za duzo rozumiem z niektórych tematów
> A czy to prawda ze 128USB grzeja się?

chodzi o pamięć softu dvd, oprogramowanie jakie maksymalnie może mieć wielkość, narazie spoko wystarcza 1mb,
a co do drugiego pytania, to tez tak na początku słyszałem, że 128 bardziej sie grzeje bo ma mniejsza obudowe, ale nic takiego nie zaobserwowałem, wiwa, jest u mnie cały czas włączona, dziennie potrafie obejrzec z 5 filmów, i działa (miała moment małego załamania ale lekkie wstrząsniecie i przeczyszczenie lasera pomogło)

tomekp

> MaciekDTM o 2007-01-24 09:51:19 napisał:
>
> A czy te oznaczenia to moze ilosc jakiejś pamieci , 1 na poczatku to moze 1 mb
> a 2 to 2mb.
NIE, 128U i 228U maja po 1MB
Wystarcza, jeśli nie chcesz mieć DTSu po analogu.
Jeśli chcesz mieć, wtedy wgrywasz inny soft, który nie ma wtedy WMA i DPLII, ale ma DTS

> A czy to prawda ze 128USB grzeja się?
Nie prawda ogólnie, ale być może zdarzały się takie egzemplarze.
Mój lata non stop, także z usb i jest OK.

kland

Nie kupuj- posiadam wiwę 128U i jestem rozczarowany. Nie czyta mi połowy płyt przeważnie z filmami zakodowanymi XVID. Nie wspmne już o tym,ze ma problem z odczytem płyt: supratec itp.

Pzdr.

rutra

> kland o 2007-01-25 21:30:18 napisał:
>
> Nie kupuj- posiadam wiwę 128U i jestem rozczarowany. Nie czyta mi połowy płyt
> przeważnie z filmami zakodowanymi XVID. Nie wspmne już o tym,ze ma problem z
> odczytem płyt: supratec itp.
> Pzdr.

to znaczy że masz wadliwy model, bo wszystko wiwa powinna czytać, powinieneś zareklamować,

damagemax

>ze ma problem z odczytem płyt: supratec
jak sie na gównie nagrywa to potem tak jest. Nikt nie zaprzecza ze wiwa ma lasery przecietne, które jednak porpawnie czytaja normalnej jakosci plytki, nagrywane na sprawnej nagrywarce.

wajs

Nie zgodzę się z tym, że przyczyną są gówniane płyty, tylko gówniana obsługa optyki przez wiwę, twierdzę tak ponieważ te same płyty z którymi wiwa ma problemy, to np. korr 9907 (chip mtk1389) łyka bez najmniejszego szemrania, a napędy optyczne są takie same, lub w tym samym przedziale jakościowym (klasowym). Potwierdza się to, że trafić na wiwę która nie ma problemów z odczytem w ogromnym wachlarzu płyt, to niemal jak wygrana w lotto.

Pawel

> wajs o 2007-01-27 17:44:08 napisał:
>
> Nie zgodzę się z tym, że przyczyną są gówniane płyty, tylko gówniana
> obsługa optyki przez wiwę, twierdzę tak ponieważ te same płyty z którymi
> wiwa ma problemy, to np. korr 9907 (chip mtk1389) łyka bez najmniejszego
> szemrania, a napędy optyczne są takie same, lub w tym samym przedziale
> jakościowym (klasowym). Potwierdza się to, że trafić na wiwę która nie ma
> problemów z odczytem w ogromnym wachlarzu płyt, to niemal jak wygrana w lotto.

Ale mimo wszystko sprawna Wiwa odczytuje dobrze DOBRE płyty. Pomijam już fakt że sam wole sobie wypalić np. film na dobrej płycie i mieć pewność że dłużej przetrwa. Już kiedyś spory zapas mp3 wypaliłem na gównianych płytach i potem poleciało to na śmietnik.

Proszę czekać…