KINO DOMOWE 1059 nowy temat
szukaj Kategorie

W działach można znaleźć produkty, które producenci zdecydowali się sprzedawać na naszej stronie, jednak gorąco zachęcamy do dyskusji i dzielenia się własną opinią na temat innych produktów.

Ładowanie napisów w Korr 3358 2
alonzo5

Witam kupiłem rodzicom korra 3358 sa to starsi ludzi i maja problem z wybieraniem napisów czy jest mozliwosć abu odtwarzacz ladował tekst automatycznie tak jak w korr 9907 DX bo jest to dla nich meczące. Żeby ładowął tez tekst aotomatycznie przy zmianei płyty bo tego nie robi :( Prosze o odpowiedz i pozdrawiam Tomek

yacek__b

> alonzo5 o 2007-01-25 11:45:34 napisał:
>
> Witam kupiłem rodzicom korra 3358 sa to starsi ludzi i maja problem z
> wybieraniem napisów czy jest mozliwosć abu odtwarzacz ladował tekst
> automatycznie tak jak w korr 9907 DX bo jest to dla nich meczące. Żeby
> ładowął tez tekst aotomatycznie przy zmianei płyty bo tego nie robi :(
> Prosze o odpowiedz i pozdrawiam Tomek

Hmm , nic nie zrobisz , jeżeli rodzice mają problemy ( rozumiem są starsi i wiadomo że nie wszystko musi im odpowiadać ) , musisz im po prostu sam przygotować odpowiedznio film , po prosu wkleisz napisu do filmu programem Sub2Divx zerknij tutaj http://www.videoaudio.pl/Czytaj-artykul-128.html , wiem że to troche meczące ale dla starszych trza troszkę się poświecić .

JanKo

Bez przesady. Starsi to nie znaczy ze uposledzeni. Do katalogu z filmem wgrywaj tylko jedne napisy o jasnej i krotkiej nazwie a nie np. "finale-slc.punk!.1999.dvdrip.xvid.txt" i bedzie dobrze ;-)

Proszę czekać…