FILMY 1288 nowy temat
szukaj Kategorie

Zachęcam do rozmowy na temat filmów, które zobaczyliście, bądź macie zamiar obejrzeć. Tutaj swoją opinią dzielisz się z innymi.

Wersje rozszerzone filmów. 5
nmi

Poszukuje informacji co dodatkowego zawiera sie w wersjach rozszerzonych filmow tzn. Extended Edition? Moze ktos z wasz drogich forumowiczow wie gdzie takie informacje moge uzyskac?

Neo10

naogol sa to wersje dluzsze o sceny wyciete w oryginale ;] jak np wladca pierscieni extended kolekcjonerski sa dluzsze kazda czesc o ponad 30minut a ostatnia prawie o godzine ;] albo ostatnio widzialem Tears Of The Sun dluzszy o 10 minut itp ;]

nmi

ale mi o to nie chodzi, wiem ze sa to wersje rozszerzone i wiem o ile minut ale nie wiem co dodatkowego jest w tym zawarte a chcialbym sie dowiedziec.

grzybek

najlepiej chyba na google, problem w tym, że te rozszerzone wersje mają wiele różnych oznaczeń, typu extended, director’s cut, unrated, collector’s edition itp. W jednym filmie było to nawet 'The version you've never seen’ ;)
Możesz też sprawdzać DVD details na stronie filmu na imdb, ale nie zawsze będzie info o rozszerzonych wersjach

milkusia

Proponuję odwiedzić tę stronkę http://www.outtakes.friko.pl/ :)

Proszę czekać…