KINO DOMOWE 1059 nowy temat
szukaj Kategorie

W działach można znaleźć produkty, które producenci zdecydowali się sprzedawać na naszej stronie, jednak gorąco zachęcamy do dyskusji i dzielenia się własną opinią na temat innych produktów.

Najnowszy soft do wiwy hd 238u 6
kryba4

Mam problemy z odtwarzaniem niektórych płyt. Chciałbym zmienić soft ale nie mogę wejść na stronkę www.wiwa.info.pl ( już nie istnieje?). Pomóżcie skąd mogę zassać pewny soft?

rutra

pewnie chwilowe problemy z twoim internetem, wchodzi się bez problemu i ściąga bez problemu, spróbuj trochę pózniej, strona istnieje, ale kto wie jak długo?

kryba4

Może ktoś jednak pomoże mi gdzie zassać nowy soft dla hd 238u. Na stronę www.wiwa.info.pl dalej nie mogę wejść a z internetem wszystko w porządku (wszystkie inne strony wchodzą bez problemu)

kaeres

najprosciej bedzie jak zmienisz przegladarke :)

damagemax

pewnie miales chello – w pewnym momencie na 2 dni padly w chello dns i wiekszosc stronek nie działała w te jsieci po nazwach tylko po ip.

Pawel

> damagemax o 2007-02-06 16:55:47 napisał:
>
> pewnie miales chello – w pewnym momencie na 2 dni padly w chello dns i wiekszosc
> stronek nie działała w te jsieci po nazwach tylko po ip.

Ja mam neostrade i na początku lutego też przez jeden dzień nie chciała mi wejść strona Wiwy bo wyskakiwały jakieś błędy bazy danych.

Proszę czekać…