KINO DOMOWE 1059 nowy temat
szukaj Kategorie

W działach można znaleźć produkty, które producenci zdecydowali się sprzedawać na naszej stronie, jednak gorąco zachęcamy do dyskusji i dzielenia się własną opinią na temat innych produktów.

lipa z korr 2
balagan23

Mam korr 3358. Prze 4 miesiące chodził elegancko poza tym że buczał przy czytaniu divx i nie są to wadliwe egzemplarze to już tak ma. Teraz odtwarza tylko płyty audio i to nie wszystkie czasami przeczyta jakiegoś divxa. Ogolnie jestem nie zadowolony z tego dvd. Każdy korr prędzej czy pózniej padnie. Problem mam z serwisem pisałem maila do servisu korr ale nikt nie odpsuje. Tragedia sprzęt i servis. Polecam dołożyć drugą stówke i kupić jakiegoś LG. Znajomy ma i nic się nie psuje i nie buczy. Nie polecam żadny korrów, wiw, mant i tych podobnych. We wszystkich są te same elemeny tylko obudowa inna.

kaeres

Po1. Wysylasz sprzet z opisem usterek do serwisu. Po kiego wała probujesz cos zalatwic mailowo ? Wysylke zrob z poleceniem zebys mial potwierdzenie odbioru. Od tego czasu maja miesiac !

Po2. Masz jednego bublowatego KORRa i masz juz zdanie o calej gamie tanich odtwarzaczy ? Zachowujesz sie jak rozkapryszony dzieciak obrazony na caly swiat.

Po3. Proponuje trzezwiejszego spojrzenia na swiat, a jak Ci tej drugiej stowki nie zal to wywal tego KORRa – w koncu kosztowal 100PLN, nie ?

yacek__b

> balagan23 o 2007-02-13 18:48:40 napisał:
>
> Mam korr 3358. Prze 4 miesiące chodził elegancko poza tym że buczał przy
> czytaniu divx i nie są to wadliwe egzemplarze to już tak ma. Teraz odtwarza
> tylko płyty audio i to nie wszystkie czasami przeczyta jakiegoś divxa. Ogolnie
> jestem nie zadowolony z tego dvd. Każdy korr prędzej czy pózniej padnie.
> Problem mam z serwisem pisałem maila do servisu korr ale nikt nie odpsuje.
> Tragedia sprzęt i servis. Polecam dołożyć drugą stówke i kupić jakiegoś
> LG. Znajomy ma i nic się nie psuje i nie buczy. Nie polecam żadny korrów,
> wiw, mant i tych podobnych. We wszystkich są te same elemeny tylko obudowa
> inna.

hej , hej , spokojnie , rozumiem , że jesteś wku*****y , ale po jaka cholerę piszesz maile ? Zadzwoń do serwisu
Masz 24 miechy gwarancji .
Co do odtwarzaczy LG , jak możesz to zerknij tutaj na forum http://forum.divx.pl/viewforum.php?f=44 , nie jest tak źle , ale i nie jest super . Ludzie co nabyli modele serii 9xxx np. 9700 , czy 9800( których juz nie dostaniesz , no chyba że allegro z drugiej ręki ) wgrywają alternatywny soft i owszem wsio jest cacy . ale nowe modele to juz nie tegez . Zgadzam się czytnik jest na pewno lepszy w markowych odtwarzaczach , ale nie czytają wszystkich formatów napisów , nie można powiększyć czcionki (jest mała i kiepsko się czyta )

Proszę czekać…