KINO DOMOWE 1059 nowy temat
szukaj Kategorie

W działach można znaleźć produkty, które producenci zdecydowali się sprzedawać na naszej stronie, jednak gorąco zachęcamy do dyskusji i dzielenia się własną opinią na temat innych produktów.

Nowe oprogramowanie do Wiwy hd 238 u (210 rev. 11u) lista zmian 9
loois

Pracownik serwisu Wiwa napisał:

*zmian jako takich nie ma.
Została ulepszona współpraca złącze USB z pamięciami podręcznymi oraz
poprawiona czytalność płytek.
*
No i wszystko jasne dziękujemy

kaeres

Trzeba bylo napisac tego newsa w watku ktory istnieje kilka linijek nizej (w tej chwili).
Ale i tak dziekujemy za informacje.
Jak mi jakas plytke nie lyknie to wtedy zaktualizuje.

jolsz

wlasnie wgralem i wszystko dziala tak jak dzialalo poprzednio na sofcie fabrycznym …. zadnych odczuwalnych zmian…
mialem nadzieje ze w koncu uda mi sie odpalic film z dysku w obudowie USB; a tu kicha… tylko z pendrive’a moge…

amoteb

To bardzo dziwne bo ja mam tez twardy dysk zewnetrzny i u mnie wiwa odtwarza bez problemu filmy przez złącze USB!!!

DanielP

Pewnie zalezy od dysku i ile pobiera mocy.
Ja mam taki dysk, ktory dziala przez jedno USB, ale moj kolega ma dysk, ktory wiecej pradu "zjada" i musi go podpinac po 2 portow USB, ma taki specjalny kabalek ktory byl w zestawie z kieszenią USB.
Mowa oczywiscie od dyskach notebookowych, bo zwykle duze IDE musi miec zasilacz.

Jurek2005_2a

Otóż jest jedna konkretna zmiana w porównaniu ze starym softem z 20.10.2006r. Można zmieniać ścieżki dźwiękowe w pliku divix, jeżeli taki plik z filmem posiada np.dwie ścieżki dźwiękowe, a są takie divixy napewno bo sam takie mam.Zmiany dokonujemy przyciskiem AUDIO na pilocie.Pozdrawiam

JanKo

> Można zmieniać ścieżki dźwiękowe w pliku divix

Ale taką funkcję miały już stare HD228 z softem 122 sprzed 3 lat. Nie wiem na pewno ale nie chce mi sie wierzyć aby 210_11 tego nie potrafiło.

gws

No właśnie się zdziwiłem, nie aktualizowałem softu do wersji 11u i okazało się, że WIWA nie potrafi zmienić ścieżki audio, więc muszę przemyśleć zmianę softu.

Jurek2005_2a

Zgadzam się że stare modele miały taką możliwość.WIWA 238U z wgranym softem z 20.10.2006 nie miała takich możliwości.Dopiero soft ze stycznia to zmienił.Pozdrowienia

gws

Zmieniłem oprogramowanie na wersję 11U, no i teraz faktycznie działa zmiana ścieżki dźwiękowej w DivX. Tylko, co ten odtwarzacz kombinuje żeby zmienić ścieżkę, zatrzymuje odtwarzanie, cofa kilka sekund i dopiero słychać nowy dźwięk – trwa to kilka sekund. Stara poczciwa WIWA 228 robiła to po prostu, o niebo szybciej, po prostu płynnie bez żadnego zatrzymywania.

Proszę czekać…