KINO DOMOWE 1059 nowy temat
szukaj Kategorie

W działach można znaleźć produkty, które producenci zdecydowali się sprzedawać na naszej stronie, jednak gorąco zachęcamy do dyskusji i dzielenia się własną opinią na temat innych produktów.

Dobra rada dla kupujących Wiwy ??? 3
Pasat01

Witam,
Kupując Wiwe w sklepie co powinienem sprawdzić i jak się do teko przygotować, co zabrać ?
Jakie płyty zabrac ze sobą i na co dokładnie zwrucic uwagę.

Zamierzam kupić 228USB, a nie chce na starcie zaraz reklamować.
Z gory dziekuje za odpowiedz.

rutra

Przydadzą się wszelkie płyty DVD zarówno plusy i minusy, i wielokrotnego nagrywania, jak i również orginały, jeszcze bym wzioł zwykłe CD-R z wieloma plikami, jak to wszystko już pójdzie to model jest udany, ale niech to cię nie zwiedzie, moja 128U na początku wszystko czytała, po intensywnym "katowaniu" 5-6 filmów dziennie, przestała czytać cokolwiek, ale zycze powodzenia i kupienia modelu udanego

Pawel

Ja bym na twoim miejscu kupował WIWE w takim sklepie gdzie od razu nie podbijają gwarancji tylko po prostu płacisz bierzesz do domu i masz np. tydzień na przetestowanie. Jeśli działa to idziesz i podbijasz gwarancje, jeśli nie to wymieniasz na nową.
Ja tak zrobiłem gdy kupowałem WIWE HD 128-A jeszcze w tamtym roku i dzięki temu od razu na drugi dzień wymieniłem pierwszy egzemplarz bo miał kłopoty nawet z oryginalnymi płytami.

Neo10

Moja wiwa 128-a po kupnie nie czytała wogóle praktycznie żadnej płyty ;] mimo tego że dokładnie ją sprawdziłem w sklepie po lekkich wstrząsach w samochodzie laser sie przestawił i nic nie działało ;] ale wystarczy wiwe troche powytrząchać i od tego czasu katuje ją codziennie po ok 5-6godzin od roku i działa bez problemu ;] choć przymieżam się do kupna 128u ;] ale według mnie wiwa jest jednym z najlepszych odtwarzaczy w klasie cenowej do 300zl choc np znajomy sprzedał odtwarzacz denona model z najwyzszej polki i wymienil na wiwe bo więcej na niej dziala ;D

Proszę czekać…