KINO DOMOWE 1059 nowy temat
szukaj Kategorie

W działach można znaleźć produkty, które producenci zdecydowali się sprzedawać na naszej stronie, jednak gorąco zachęcamy do dyskusji i dzielenia się własną opinią na temat innych produktów.

Problem z dzwiekiem w korrze 9907 DX 3
rnbsoul

Mam mały problem sciagnołem film Noc w muzeum i gdy właczam film dzieje sie cos zdiwnego z dzwikeiem jest zniekształcony stało mi sie tak 2 raz chyba juz nie zmieniałem w nim nigdy oprogramowania moze brakuje mu juz kodeków nie wiem o co chodzi ?

yacek__b

Czy problemy z dźwiękiem są tylko na tym jednym filmie czy na innych też ?

Madex

Witam – w tym filmie – bo chyba mam tą samą wersję – dzwięk jest nagrany tak – że w dd5.1 chodzą tylko tylne głośniki – jedyna rada to przełączyć odtwarzanie na stereo i jest wszystko ok – i rzeczywiście to jest już drugi raz – gdy spotykam sie z tak nagranym dźwiękiem w filmie.

ps. - też posiadam Korr-a 9907DX

kingpin22

Mam ten sam problem.Powstaje on wylacznie w filmach w ktorych dzwiek jest w Mpeg I Layer 3 (mp3).Nie wiem dlaczego tak sie dzieje,gdyz flimy te w komputerze chodza bez zarzutu.Korr jednak z niektorymi sobie nie radzi.Mialem juz kilka takich filmow.Troszeczke pomaga zmiana w ustawieniach dzwieku ustawienie glosnikow na 3D Surround.Da sie juz zrozumiec co mowia w filmie ,ale tlo dzwiekowe czyli np sciezka muzyczna czy odglosy sa dalej zamazane.Nie dzieje sie tak we wszystkich filmach robionych w Mpeg I Layer 3 (mp3) wiec moze wina lezy w samych filmach a nie w odtwarzaczu.Sam nie wiem.Komputer jak juz wspomnialem radzi sobie rowniez z tymi filmami z ktorymi Korr sobie nie radzi,wiec moze to faktycznie sprawa jakiegos kodeka.Za wszelka pomoc z gory dziekuje.
Pozdr.

Proszę czekać…