ŚWIAT TV 85 nowy temat
szukaj Kategorie

Spędzamy 4 godzin dziennie przed telewizorem i tutaj możesz podzielić się swoimi uwagami na temat programów, które lubisz oglądać i podyskutować o wszystkim co związane z TV.

najlepszy serial obecnego sezonu? 8
the_foe

Co prawda wiekszość seriali jeszcze nie zakonczyla sezonu, ale chcialem opisac moj ranking, z tych co ogladam. Was tez zachecam.

1 miejsce – 2. sezon ROME.
To dla mnie bardzo mila niespodzianka. Pierwszy sezon, uzywajac eufemizmu, podobal mi sie srednio. W wiekszości mnie nudził. Nie mozna było odmówić mu rozmachu, ale to było jakieś puste, w niektórych odcinkach wrecz komiczne.
2. sezon odmienil sie o 180 stopni. Pierwsze 8 odcinków (na 10 wszytkich) po prostu wbiło mnie w fotel. Niektóre odcinki moznaby spokojnie pokazywac w kinie jako pelnowymiarowe produkcje finansowej klasy A. Mam nadzieje ze bedzie 3. sezon, szkoda ze produkcja trwa tak dlugo.

2. miejsce – 2. sezon Prison Break.
Nie tak dobry jak 1. sezon, ale to nadal wysoka poprzeczka. Niektore odcinki mogly doprowadzic do niejednego wylewu. Jedyne co mnie martwi to to ze producenci planuja 6 sezonow! Trudno mi sobie wyobrazic seznsowne prowadzenie narracji przez jeszcze ok. 100 odcinkow. Zobaczymy, na razie jest swietnie.

3. miejsce – 1. sezon Jericho
Serial nieco traci myszka, ale wciaga jak orzeszki. Trudno mi sobie jednak wyobrazic jak to bedzie sie rozwijac. Przeciez miast nie odbuduja i nie bedzie happy endu.

4. Miejsce – 3. sezon Battlestar Galactica.
Z tym serialem co raz gorzej sie dzieje. Pierwszy sezon byl wybitny, drugi dobry, ale trzeci pograza sie w odmetach nadchodzacej porazki. Niektore odcinki po prostu nie powinny sie wydarzyc.

5. miejsce – 3. sezon Lost. Zaczynam sie denerwowac, ile mozna biegac bez sensu po dzungli? Pierwszy sezon intrygowal, drugi wciagal, trzeci po prostu irytuje. Co prawda ostatnie 3 odcinki sa troce lepsze, ale pierwsze 6. to byl chyba jakis joke.

sciema

Z tej 5 widziałem tylko 2 seriale. Co do punktow 2 i 5 musze przyznac Ci racje. Losty robia sie juz nudne chyba pora konczyc ten serial. Co do Prison’a to chyba w 3 sezonie zacznie wiac troche nuda bo ile mozna uciekac. Najlepiej by bylo gdyby go rzeczywiscie skonczyli w 3 (w drugim juz raczej sie nie uda ;) )

zvierzak

1. Heroes

2. Dexter (2006)

i tyle

pietrex

Prison Break usytuował bym na I miejscu ;p
Uważam, że drugi sezon jest tak samo wciągający jak pierwszy. A zakończenie 19 odcinka powaliło mnie z nóg. Co do Lostów stają się coraz nudniejsze.
Serial Jerycho widziałem tylko raz i średnio mnie zainteresował.
Pozdrawiam ;)

Yasha

Znam tylko PB, bo generalnie seriali unikam, ale zgadzam się, że ostatnio zrobił się interesujący (zwłaszcza ostatni odcinek mnie zaskoczył), a już byłam bliska porzucenia.

Unster

HEROES!

Jestem po 18 odcinkach, czekam 7 tygodni na odcinek 19 ….

a od kwietnia/maja będą w telewizji i moze w koncu wiecej ludzi przekona sie ze serial godny polecenia ;-)

srebrny

Heroes bije wszystkie te seriale na głowe pozniej prison break reszty nie widzialem

zdzichon

Zarówno Prision break, jak i Heroes są z odcinka na odcinek głupsze i niebezpiecznie zbliżają się poziomem do M jak Mięso.
W tym sezonie:
Criminal minds – świetny serial CSI-style, a IMHO dużo lepszy. Dobre scenariusze błyskotliwe dialogi i charyzmatyczny główny bohater. Czego chcieć więcej?

regoat

Supernatural i Battlestar Galactica i juz :)

Proszę czekać…