KINO DOMOWE 1059 nowy temat
szukaj Kategorie

W działach można znaleźć produkty, które producenci zdecydowali się sprzedawać na naszej stronie, jednak gorąco zachęcamy do dyskusji i dzielenia się własną opinią na temat innych produktów.

wiwa złącze usb-czy to normalne 2
skaza

niedawno kupiłem wiwe ale zdążyła sie już spie…. Przestała czytać płyty dvd. ale próbowałem oglądać przez złącze usb -no i działa ale jak coś sie szybciej porusza w filmie to takimi skokami leci,przycina,czy to jest normalne i na wszystkich filmach tak to jest ?albo zależy od filmu ?? Albo też zależy od pen driva bo mam taki tani wolny z mp3 może temu?

Lucas_B

To jest problem z przepustowością tego USB… Kiedyś już było coś mówione na ten temat na forum. Że niby WIWA ma USB 1.1 i ma małą przepustowość więc większe filmy się przycinają… Nie wiem dokładnie bo nie ma WIWY. Poproś o pomoc Neo10… On zna się na tym sprzęcie… Pozrdawiam

rutra

> Lucas B o 2007-03-17 13:56:27 napisał:
>
> To jest problem z przepustowością tego USB… Kiedyś już było coś mówione
> na ten temat na forum. Że niby WIWA ma USB 1.1 i ma małą przepustowość
> więc większe filmy się przycinają… Nie wiem dokładnie bo nie ma WIWY.
> Poproś o pomoc Neo10… On zna się na tym sprzęcie… Pozrdawiam

ja słyszałem, że zależy to od "bitrate" filmu – im większe tym bardziej się przycina, nie wiem co masz na myśli Lucas mówiąc o wielkości filmu, film może być duzy pojemnościowo ale chodzić bez problemu, tak jak i króciutki filmik (10 minut) skompresowany do 700 Mg, więc wielkość może być pojęciem względnym, napewno filmy będą się jeszcze przycinać, kiedy na ekranie pojawią się sceny krajobrazowe, widoki itp i kiedy np. facet biegnie na tle lasu, jest dużo detali, które wiwa, nie jest wstanie szybko przetworzyc, napewno to jest wina złącza usb.
Ja na poczatku liczyłem, że będe oglądał z dysku moje filmy, ale mało który film mi się nie przycinał. więc dałem sobie spokój.
USB w odtwarzaczu DVD napewno ciekawy pomysł, ale niestety niespełnia swoich założeń.

Proszę czekać…