KINO DOMOWE 1059 nowy temat
szukaj Kategorie

W działach można znaleźć produkty, które producenci zdecydowali się sprzedawać na naszej stronie, jednak gorąco zachęcamy do dyskusji i dzielenia się własną opinią na temat innych produktów.

PROBLEM RZEKA - WIWA 128 PROBLEM Z ODCZYTEM PłYT !!!!! 3
dizers

Witam was serdecznie ,to mój pierwszy post więc przepraszam za błędy

zakupiłem ten model w styczniu.
Mały i bezproblemowy … aż do wczoraj.
Zaczeło sie :(
Problem polega na tym że zacina sie obraz.Film ,obojętnie w jakim formacie ,odtwarza płynnie po czym stop kilka sekund i znów kila sekund odtwarza …. i tak kilkanaście razy po czym wyłącza sie film i wyskakuje napis "disc error".Ustawienia są ok.Soft jest ten wgrany przez producenta.
Proszę poradźcie co mam robić ??

rutra

Zajrzyj na http://fdb.pl/tf7182,Wiwa,hd,128,u,-,problem,z,czytaniem,płyt.html
tam znajdziesz wszystko w tym temacie.
Jęśli nie mineło 7 dni, możesz oddać do sklepu, ja oddałem do serwisu, wymienili optyke, niby tak podali, i pan z serwisu powiedziął aby ustawić wiwe na PAL, chyba wiwa nie radzi sobie z przetważaniem sygnału na NTSC.

micek1968

klega napisał że kupił w styczniu a jest marzec więc oddanie do sklepu odpada…
u mnie jest to samo… Serwis WIWY poradził mi abym wysunąl szufladę wszedł w opcje video i tam przestawił na PAL… pomogło ale tylko na trochę… teraz DVD wogóle nie czyta… tylko DivX i to po bardzo długim zastanawianiu się….
Kiedyś miałem problem że po około 10 minutach czytanie DVD film się zatrzymywał mimo że licznik szedł dalej… gdzieś tam wyczytałem że trzeba wyjąć CD, wyłączyć z prądu i bardzo zdrowo potrząsnąć .. po tym DVD działało przez jakieś dwa miesiace….
a tak ogólnie to powiem że kupiłeś wielkie gówno.. i najsmutniejsze jest to że ja też to kupiłem ….

Neo10

ja skolei mam inny problem ;] wszystko niby działa o ile ogladam oryginaly albo filmy na plytach platum dvd+r natomiast plyty mediastore niby nagrane ok, na komputerze chodza ok a na wiwie sie tna i pokazuja sie co chwile kwadraty itp… ;] ciekawy problem ogólnie ;D hehe

Proszę czekać…