FILMY 1288 nowy temat
szukaj Kategorie

Zachęcam do rozmowy na temat filmów, które zobaczyliście, bądź macie zamiar obejrzeć. Tutaj swoją opinią dzielisz się z innymi.

szukam tytułu 5
xSISIx

Kto pamięta mini serial (zdaje się 3 odcinki) o kobiecie, która będąc w afryce dostała od murzynki, która się nią opiekowała podczas choroby naszyjnik, okazało się że były to diamenty. Kobieta zakłada w Afryce kopalnie diamentów. Pamiętam też że miał romans z jakimś gościem urodziło sie dziecko, ale w czasie porodu już sie z gościem nienawidziła i oddała mu to dziecko, sama nie chciała mieć z nim nic wspólnego. później miała jakieś kłopoty z tą kopalnią. Ale oczywiście film koczy się pewnego rodzaju happy endem.

aglanea

tez szukam tytulu tego filmu, wiec choc nie moge ci pomoc, czuj sie mniej osamotniona w swych poszukiwaniach. jesli komus to pomoze dodam ze film lecial z jakies 10 lat temu w ktorys weekendowy wieczor (chyba w niedziele) na tvp 1. trzymam kciuki za to ze ktos poratuje nas tytulem:-)

skunksior

"Rocco in Zimbabwe" :)

rosial

No tak,ja tez od bardzo dawna szukam tytułu tego filmu… Jeszcze dodać mogę, że ta kopalnia diamentów to w Kapsztadzie była… Mam nadzieję, że ktoś sobie ten tytuł przypomni…

xSISIx

znalazłam na zagranicznych stronach tytuły tego serialu ale nie moge teraz na polskich tego znaleźć :|

… The Burning Shore (English title)
… Glühender Himmel (German title)
… Mountain of Diamonds (Alternative English title)
… Il diamanti di montagni (Italian title)
… Opalenny bereg (Russian title)

http://www.derekdelint.com/shore_en.html

na tej stronie jest kilka zdjęć z filmu i opis (po angielsku)

xSISIx

……heh :)

Proszę czekać…