KINO DOMOWE 1059 nowy temat
szukaj Kategorie

W działach można znaleźć produkty, które producenci zdecydowali się sprzedawać na naszej stronie, jednak gorąco zachęcamy do dyskusji i dzielenia się własną opinią na temat innych produktów.

Wiwa 128 - fakty 4
kmatu

Kupiłem dziś wiwe 128 za 159zł w carrefour no i:
czarobiały obraz na wyjściu video, nie działający dźwięk na 5.1 analog

wymieniłem jeszcze dziś na inną no i:
przez 5 minut obraz kolorowy, później już tylko czarobiały, nie działający dźwięk na 5.1 analog, na wyjściu stereo dźwięk OK (przełączałem w ustawieniach stereo – 5.1)

jutro wymienie jeszcze raz :) wnioskuje z tego że one chyba mają spieprzone wszystkie wyjście 5.1, a najfajniejsze jest to że zamieniały mi się co jakiś czas w obu egzemplarzach wyjścia (jest w menu test sprawdzanie) tylne głośniki zamieniły mi sie z przednim i centralnym itd. różne kombinacje :)

Ma ktoś wogóle to podłączone wyjściem video poprzez czincz i wyjściami 5.1 przez czincze ?

norbi

Dzwiek 5.1 jest przy plikach mp3 oraz filmach DVD. Stary soft filmy divx puszcza tylko stereo.
U mnie pomaga wylaczenie i wlacznie TV i juz mam kolor.
Jakie ustawienia masz w prefsach dotyczace TV.

zkk

> norbi o 2006-05-10 23:38:35 napisał:
>
> Dzwiek 5.1 jest przy plikach mp3 oraz filmach DVD. Stary soft filmy divx puszcza
> tylko stereo.
> U mnie pomaga wylaczenie i wlacznie TV i juz mam kolor.
> Jakie ustawienia masz w prefsach dotyczace TV.

masz nowy soft ?? to podziel się na forum

kmatu

No ale jak włącze test kanałów (szum po kolei w głośnikach) to powinno działać – a nie działa

norbi

Nie mam nowego softu, ale ma go sphx
http://imdb.pl/forum/pokazTemat.php?tematId=f460

Proszę czekać…