KINO DOMOWE 1059 nowy temat
szukaj Kategorie

W działach można znaleźć produkty, które producenci zdecydowali się sprzedawać na naszej stronie, jednak gorąco zachęcamy do dyskusji i dzielenia się własną opinią na temat innych produktów.

Wiwa HD 138, dzialala i teraz hm ????? Pomóżcie !! 6
broda1725

Hejka mam problem z Wiwa HD 138, kupilem ja 1,5 roku temu dzialala do soboty super az tu nagle, ZONK !!. Cos sie w niej poje…o !. Jest w stanie czuwania chce ja wlaczyc a to nagle ekran zaczyna migac (paski, kolory, gdzies w oddali logo wiwy) za chwile gasnie(czarny ekran lub zielony) i cisza za chwile sie wlaczy albo trzeba ja potraktowac glownym wylacznikiem (na poczatku myslalem aby młotkiem, he he) i z powrotem wlaczyc i wtedy sie laduje i jest ok. Jak ja zgasze i odczekam pare minut jest to samo hm ? co u licha mowie! (trzeba bedzie ja nauczyc lata). A tak wychwalalem. Innym razem po trudnosciach, wlaczylem, uruchomilem film, obejrzalem, wyjmuje plytke, chce wsunac tacke a tu ZONK ! i czarny ekran i co ? głowny wylacznik. Co sie dzieje czy mial ktos cos takiego . Prosze o pomoc. Jesli co to jak reklamowac, czy do sklepu gdzie kupilem czy dzwonic do Opek czy najpierw do Proabitu?. I czy trzeba cos opisac jesli odrazu do kuriera i na jaki adres wyslac to głów.o !. A Mialem zmieniac na HD 128 U (skaler :-)) ale teraz ? Poradzcie i pomóżcie !!!.

broda1725

Widze ze niema zainteresowanych pomocą i tak dzis dokonala zywota az piszczy z bólu. Jutro łopata i do piachu, he he :-)
Moje dvd umarlo, chcialem zresetowac pamiec ( czyli wylaczyc z kontaktu i wlaczyc po chwili) juz sie niewlaczyla 1,5 roku żyla (ciekawe jak u innych chyba zaloze nowy temat dotyczacy żywotu wiwek). Jutro oddaje do reklamacji zobaczymy ile trzeba bedzie czekac. Nigdy wiecej wiwy no chyba ze w promocji za 1zł. do jakiegos dobreko kabla ze złotymi koncowkami jak np. hdmi.

darekbroda

U mnie były te same objawy po około roku użytkowania. Oddałem do serwisu a po zwrocie dowiedziałem się że nawalił zasilacz. Wymienili na nowy i działa bez zarzutu. Wszelkie objawy z obrazem – zaniki, kolor zielony, łamanie obrazu, zaniki itp. to podobno nic innego jak awaria zasilacza.

rutra

CHŁOPIE SZANUJE TEN MODEL JAK TYLKO MOŻESZ, nawalił zasilacz to się zdarza, jeśli masz ją 1,5 roku to zostało ci 6 miesięcy gwarancji, dzwoń po kuriera i za trzy tygodnie wszystko będzie ok.
A JAK CHCESZ BYĆ BARDZIEJ WKUR>>>>Y to kup se model ze skalerem, chłopie nie wiesz co mówisz, nic gorszego na rynku w tej chwili nie ma, tem model już nie czyta tak wspaniale płyt, jak stara 138

Jurek48

Witam , panowie czy ma ktoś spis punktów serwisowych do wiwy, chodzi mi o kraków i okolice.

rutra

> Jurek48 o 2007-05-25 14:02:45 napisał:
>
> Witam , panowie czy ma ktoś spis punktów serwisowych do wiwy, chodzi mi o
> kraków i okolice.

Najbliższy Krakowa to: Warszawa, ulica Miedziana, dzwoń do serwisu po kuriera, przyjadą do domu

broda1725

Wrescie odebralem wiwke i znow dziala dali nowy zasilacz ale kabel stary (snoby) i wgrali nowy soft, co troche mi to nieodpowiada ale nic nieporadze a dlatego ze jest pare wiecej opcji ktorych niewiem jak ustawic zamiescilem pytanie w innym temacie moim " Żywot wiwy"

Proszę czekać…