HYDE PARK 613 nowy temat
szukaj Kategorie

Nie samym filmem człowiek żyje i tutaj mogą się udzielać wszystkie osoby, które interesują się filmem, ale niekoniecznie chcą o nim rozmawiać.

jaki rodzaj filmow najbardziej preferujecie?? 15
spirytus125

jaki rodzaj filmow najbradziej lubicie?? czy to jest film sensacyjny, komedia, sensacja, thriller, horror, dramat a moze miusical??
bo ja najbardziej preferuje thrillery horrory i komedie nieraz lubei sobie obejzec dobra sensacje..

Alpinus

Ja zdecydowanie najbardziej lubie Komedie Romantyczne i także jesli jest dobry to jakis Horror albo Thriller, nielubie filmów sensacyjnych :)

Kuririn42

Horror i Filmy walki takzwane kung-fu nielubie romansow

Gural

Raczej komedie typu: Dwa tygodnie na miłość lub Ja cię kocham a ty śpisz, ponadto horror, thriller i sensacja. Chociaż oglądając większość ostatnich produkcji nie mogę powiedzieć zbyt wiele dobrego. Jednak najczęściej oglądam to co mam pod ręką.

WhoKilledMe

Zdecydowanie horrory i thillery… Ostatnio także dramaty… No i głupawe komedie tak do rozluźnienia :) Ale nie ograniczam się do gatunków, które wymieniłem :)

Perszing

Ja lubie filmy dobre, nie zaleznie od tego, czy jest to horror czy sensacja….

ravena

czy jest tu ktos, kto lubi filmy hinduskie (Bollywoodzkie), a oprócz tego: wszystkie dobre horrory i thrillery ;)

Perszing

ravena jezeli lubisz horrory i thrillery to polecam The Descent, wypas film, kilka kolezanek zwiedza jaskinie…. Wypas film, zakonczenie jest masakryczne :D

Krzysztof_Czerepak

zdecydowanie kocham wszystko co dobre ;-)

opatrznik

Oglądając wiele filmów nauczyłem sie nie oceniać filmu po jego reputacji. Nigdy przed obejrzeniem filmu nie czytam recenji żeby mieć w 100% obiektywną ocene. Każdy film ma coś do przekazania, trzeba tylko sie tego dopatrzeć, pomyśleć, przemyśleć. Przykładem może być film Stalker, nudny, fakt faktem, mimo wszystko coś tam jest..
Niestety są filmy złe tak samo jak są brzydkie dziewczyny wbrew powiedzeniu że nie ma brzydkich dziewczyn i, że wszystko zależy od gustu i punktu widzenia. Dobry film nie znaczy popularny… Widziałem wiele "zajebistych" filmów, które nigdy nie ukaża się w kinie.. Poprostu trzeba wydobyć z filmu to co dobre, złe i poddać obiektywnej ocenie. Oczywiście biorąc pod uwage trendy i style reżyserowania wiele filmów odpada na starcie, mimo wszystko wiadomo, że krytycy często mają rozbieżne zdanie z równieśnikami kinomatografii, kochanakami kina, etc… Wsumie to postaram sie napisać coś mądrego jak będe w toku myślenia filmowego.

SHOX

Ambitne, psychologiczne, dramaty, horrory, Sci Fi, thrillery… ogólnie to w każdym gatunku widzę wiele znakomitych fillmów.

Adian

Lubie filmy ambitne, nie mówię tu o dramatach, komediach, sensacjach itp dla mnie każdy gatunek jest dobry oby miał w sobie to coś (Crash, Its all gone Pete Tong, Pi, itp) Na przykład jak widzę kolejna premiere z cyklu super hiper batman początek, hulki i iksmeny to nawet nie podchodzę :/ Dla mnie takie filmy nic nowego nie wnoszą, zmieniają się tylko aktorzy a tak naprawde fabuła pozostaje ta sama.

Spoke

Można by powiedzieć, że najbardizej lubie "głupawe komedie" typu: How High, Eurotrip, O Dwóch Takich Co poszli w Miasto, American Pie itp. itd. :) przy których można się pośmiać, ale lubie też obejżeć od czasu do czasu jakiś dobry dramat typu: Zielona Mila czy Mean Creek.

massakra

Horror. Chociaz 90% z tego to gowno

Longi

No sporo osób wymienia horrory :) A pomyśleć, że jeszcze pare lat temu (czasy takich filmów jak szkalna pułapka itp) gdy górą były sensacje, horror był wtedy zapomnianym gatunkiem nikt ich nie oglądał. Mozna powiedzieć że obecnie horrory mają teraz swoje złote lata, a za to wyraźnie mozna zauważyć spadek produkcji filmów sensacyjnych co mnie osobiście cieszy. Dobre czasy kręcenia horrorów to czasy Egzorcysty, Omen, Teksańskiej masakry itd poźniej długo długo nic i znowu wróciły dobre czasy, a myślałem ze rynek juz się nie zmieni i przyjdzie mi oglądac same starocie

radosiewka

Lubię oglądać filmy ambitne i dramaty. Horrory też z chęcią oglądam, chociaż ostatnio nie widziałam żadnego przy którym bym się bała:( Komedie oglądam dosyć często, szczególnie gdy muszę coś robić podczas oglądania filmu

Proszę czekać…