KINO DOMOWE 1059 nowy temat
szukaj Kategorie

W działach można znaleźć produkty, które producenci zdecydowali się sprzedawać na naszej stronie, jednak gorąco zachęcamy do dyskusji i dzielenia się własną opinią na temat innych produktów.

Wiwa 138? czy warto brac? czy nie... ;D 1
krolikbugs

Witam :)

Własnie od paru dni sprzedają w markecie Kaufland Wiwe 138 za 159 zł, i mam pytanie czy warto wziasc ta wiwe? , czy jest ona stabilniejszym sprzetem niz model 128, bo z tego co widac i słychac nie zanosi sie by wyszedl nowy soft do tego modelu 128, a poprostu po kupnie wiwy chcialbym sobie odrazu poogladac filmy, a nie zaraz dzwonic po kuriera z powodu awarii 128’ki, a na qpel zbytnio mi niezalezy bo i tak prawie wogle niemam filmow w tym formacie, a i dodatkowe pytanie to: czy 138 duzo rozni sie funkcjonalnoscia od 128’ki..?

z gory dzieki za odp.
pozdr. :)

Neo10

nowy soft do wiwy 128 wedlug tego co napisal mi serwis powinien byc w tym maks w przyszlym tygodniu

wiwa 138 po pierwsze niema wyjscia na 5.1 po analogu czyli zadnych tanich glosnikow 5.1 nie podlaczysz.

138 ma slabszy procek przez co nie czyta divixow z qpelem i gcm no i filmow w wyzszych rozdzielczosciach

138 glowny plus to dopracowany soft ale wiadomo ten model jest juz dlugo na rynku i pierwsze wersje softu tez mial nie dopracowane ale wkoncu to naprawili mam nadzieje ze w 128 tez to naprawia i wreszcie bede mogl sprzedac 238b ;]

128 czesto tez ma jakies awarie ale jak sie naprawde wszystko w sklepie sprawdzi itp.. to potem niepowinno byc problemu

Proszę czekać…