KINO DOMOWE 1059 nowy temat
szukaj Kategorie

W działach można znaleźć produkty, które producenci zdecydowali się sprzedawać na naszej stronie, jednak gorąco zachęcamy do dyskusji i dzielenia się własną opinią na temat innych produktów.

Bellwood a DVD Audio 4
kisel

Zapewne wiele osób słyszało o tym formacie, jest rewelacyjny. Ale żeby go w pełni docenić, trzeba mieć urządzenie obsługujące takowy format. Bellwood radzi sobie z nim, odtwarza, ale nie wiadomo czy w pełni parametrów /np. 96 kHz /. Czy ktoś próbował?

Mwis

Ja na swoim Bellwodzie odtwarzałem demonstracyjna płytkę DVD Audio Thomsona i Super Audio CD Philipsa. Efekty bardzo miłe dla ucha. (parametrów nagrań nie sprawdzałem)

piot1960

Witaj!
Mam bellwoda 301a z softem a156dts i żadna z płyt dvd-audio jakie mam nie startuje. Chodzi o płyty z zawartością katalogu audio_ts i plikami m.in o rozszyrzeniu .aob. Poradż mi w tej kwestii. pozdrawiam.

slimak72

Bellwood nie jest odtwarzaczem dvd-audio. Płyty DVD-Audio oprócz zawartości DVD-Audio posiada część dla zwykłych odtwarzaczy DVD zakodowaną w DTS i tą część odtwarza Bellwood…

piot1960

Iak myślałem. Poprzedni forumowicze pewnie słuchali innego formatu. Płyty dts-audio cd odtwarza bez problemów-oprócz Rammstein-Rosenroot. Pozdrawiam.

Proszę czekać…