Aktualizacja danych na tej stronie należy dokonywać poprzez stronę nagród
Minsk International Film Festival - Listapad |
|||
---|---|---|---|
2018 |
Zwycięzca Konkurs główny |
Nagroda pamięci Yury'ego Marukhina za najlepsze zdjęcia |
|
Orły Polska Akademia Filmowa |
|||
2020 |
Nominacja Orzeł |
Najlepsze zdjęcia |
|
2014 |
Nominacja Orzeł |
Najlepsze zdjęcia |
|
2008 |
Nominacja Orzeł |
Najlepsze zdjęcia |
|
2004 |
Nominacja Orzeł |
Najlepsze zdjęcia Wraz z |
|
Złote Lwy Festiwal Filmowy w Gdyni |
|||
2007 |
Zwycięzca Nagroda Indywidualna |
Zdjęcia |
|
2003 |
Zwycięzca Nagroda Indywidualna |
Zdjęcia Wraz z |
|
PSC Stowarzyszenie Autorów Zdjęć Filmowych |
|||
2014 |
Nominacja PSC |
||
Camerimage Międzynarodowy Festiwal Sztuki Autorów Zdjęć Filmowych |
|||
2019 |
Zwycięzca Konkurs filmów polskich / Przegląd kina polskiego |
Najlepszy film polski |
|
2012 |
Udział w konkursie Konkurs filmów polskich / Przegląd kina polskiego |
Najlepszy film polski |
|
2007 |
Udział w konkursie Konkurs filmów fabularnych |
Złota Żaba |
|
2007 |
Zwycięzca Konkurs filmów polskich / Przegląd kina polskiego |
Najlepszy film polski |
|
2003 |
Udział w konkursie Konkurs filmów fabularnych |
Złota Żaba Wraz z |
|
2003 |
Zwycięzca Nagroda specjalna |
Nagroda dla zespołów filmowych Wraz z |
|
Festiwal Teatru Polskiego Radia i Teatru Telewizji Polskiej "Dwa Teatry" Telewizja Polska SA, Polskie Radio SA i miasto Sopot |
|||
2019 |
Zwycięzca Spektakl Teatru TV |
Grand Prix za zdjęcia |
|
2018 |
Zwycięzca Spektakl Teatru TV |
Grand Prix za zdjęcia |
|
Ogólnopolski Festiwal Sztuki Filmowej "Prowincjonalia" Studio "Media Film" w Poznaniu |
|||
2018 |
Zwycięzca Najlepsze zdjęcia |
||
2003 |
Zwycięzca Najlepsze zdjęcia |
Wraz z |
|
Tarnowska Nagroda Filmowa Tarnowskie Centrum Kultury |
|||
2004 |
Zwycięzca Nagroda Stowarzyszenia Twórców Obrazu Filmu Fabularnego"Paralaksa" |
Wraz z |
|
Konkurs im. Andrzeja Munka organizowany przez PWSFTviT im. Leona Schillera w Łodzi |
|||
2004 |
Zwycięzca Nagroda im. Andrzeja Munka |
Wraz z |
Proszę czekać…