Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

'Hellboy' z nową datą premiery 0

Wygląda na to, że fani czekający na nową wersję przygód pół-demona, pół-człowieka będą musieli poczekać nieco dłużej. Premiera Hellboya w reżyserii Neila Marshalla została przesunięta o trzy miesiące.

Pierwotna data premiery filmu opowiadającego o postaci stworzonej przez miała mieć miejsce 11 stycznia 2019 roku. Zdecydowano się jednak, że produkcja trafi do kin nieco później. Hellboy zadebiutuje na ekranach 12 kwietnia 2019 roku. Tym samym w amerykańskim box office’e dojdzie do ciekawego pojedynku. Komiksowa ekranizacja, w której główną rolę zagra David Harbour zmierzy się z filmem The Voyage of Doctor Dolittle (na ekranie pojawi się aktualnie jedna z największych i najbardziej kasowych hollywoodzkich gwiazd – Robert Downey Jr.)

Nie podano oficjalnych powód dlaczego zdecydowano się zmienić datę premiery widowiska. Powszechnie uważa się jednak, że styczeń nie jest najlepszym miesiącem dla kinowych premier, dlatego też taka informacja może dawać nam nadzieję, że film będzie naprawdę niezły. Możliwe, że studio uwierzyło w ten film i przeniosło go na kwiecień. Warto również wspomnieć, że tydzień wcześniej do kin wejdzie inna komiksowa ekranizacja – film Shazam! należący do DC Extended Universe.

Oprócz Harboura w obsadzie Hellboya są również Milla Jovovich, Ian McShane i Daniel Dae Kim.

Źrodło: ComicBookMovie

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…