Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Pixar ogłasza realizację nowej oryginalnej animacji 0

Pixar Animation Studios ogłosiło swoje plany na przyszłość. W 2020 roku do kin wejdzie nowa oryginalna animacja znakomitego studia. Produkcja będzie nosiła tytuł Onward.

Informacja została podana za pośrednictwem oficjalnego profilu na Twitterze przez Walt Disney Studios. W obsadzie filmu animowanego znalazły się największy hollywoodzki gwiazdy. Postaci przemówią głosem takich aktorów i aktorek jak Chris Pratt, Tom Holland, Julia Louis-Dreyfus oraz Octavia Spencer.

Fabuła filmu nadal pozostaje tajemnicą, jednak z wcześniejszych wypowiedzi twórców Pixara możemy spekulować na temat nowego projektu. W trakcie konferencji D23 Expo w 2017 roku reżyser animacji Uniwersytet potworny, Dan Scanlon wyjawił, że pracuje nad nowym filmem, który został roboczo zatytułowany "Suburban Fantasy World". Filmowiec zdradził, że będzie to historia dwóch braci, którzy muszą odnaleźć zaginionego ojca.

Ten film rozgrywa się w świecie fantasy, ale w nowoczesnym świecie. Magia kiedyś istniała, jednak była ona za trudna. Jednorożce są wszędzie, są to w zasadzie gryzonie. W tym świecie jednorożce jedzą odpadki jak oposy.

tak z kolei mówił wówczas John Lasseter

Trzeba przyznać, że ten opis brzmi, jak coś co mógłby stworzyć Pixar. Z pewnością będziemy wyczekiwać kolejnych nowin dotyczących Onward. Premiera została zaplanowana na 6 marca 2020.

Źrodło: The Playlist

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…