Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Randy Newman i jego nowa piosenka do 'Toy Story 4' 0

W tym roku wielki powrót ulubionych bohaterów Pixara – Chudy, Buzz i reszta ekipy pojawi się na kinowym ekranie. Premiera Toy Story 4 już niebawem. W między czasie mamy dla Was nową piosenkę promującą film.

Walt Disney Records zapowiedział oficjalny soundtrack z filmu Toy Story 4. Jego premiera będzie miała miejsce 21 czerwca, czyli w ten sam dzień, w którym animacja wejdzie do amerykańskich kin. W sieci natomiast pojawił się utwór zatytułowany "The Ballad of the Lonesome Cowboy". Jej twórcą jest stary znajomy, czyli Randy Newman. To właśnie on wykonał piosenkę "We Belong Together" w filmie Toy Story 3, za która zresztą otrzymał Oscara.

Warto również przypomnieć, że otrzymał nominację do Oscara za najlepszą piosenkę również przy okazji pierwszej odsłony animowanej serii – "You’ve Got a Friend in Me". Czy jego kolejna praca doczeka się szansy na złotego rycerzyka? Oceńcie sami.

Całą uwagę Chudego zawsze pochłaniała przede wszystkim opieka nad Andym, a potem nad Bonnie. Ale kiedy w pokoju Bonnie pojawia się nowa zabawka o imieniu Sztuciek, wielka wyprawa ze starymi i nowymi znajomymi u boku pokaże Chudemu, jak wielki może być świat dla zabawki. Sam Sztuciek — projekt rękodzielniczy będący połączeniem łyżki z widelcem — bynajmniej nie uważa się za zabawkę i najchętniej w ogóle zrezygnowałby z udziału w przygodzie.

W Polsce film pojawi się w kinach dopiero w sierpniu.

Źrodło: Disney

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…