Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Zoo - nowy intrygujący serial dla młodszych widzów 0

Premiera w Boomerangu! Już 19 sierpnia oko w oko z widzami staną nowi bohaterowie. Tym razem to najprawdziwsze zwierzaki z nowego serialu "Zoo". Dzieci zobaczą potężnego słonia, olbrzymiego żółwia lądowego, drapieżne koty i wiele innych niezwykłych reprezentantów gatunków z różnych części świata.

Już wkrótce niezwykłe londyńskie zoo stanie otworem przed najmłodszymi widzami Boomeranga! Spotkanie z bohaterami serialu "Zoo" to dla wszystkich dzieci pełna humoru lekcja biologii oraz świetna okazja do poznania obyczajów i przyzwyczajeń zwierząt. Maluchy poznają zarówno zachowania dzikich gatunków, jak również zobaczą w jaki sposób dbają o nie ich opiekunowie.

W zwariowanym ogrodzie zoologicznym, mieszczącym się w stolicy Wielkiej Brytanii nie zabraknie beatboxujących żółwi, śpiewających surykatek, lwów i pingwinów oraz rozrabiających lemurów. Najważniejszą rolę odegra jednak goryl Jurgen. Ten maruda na co dzień będzie przeżywać liczne przygody, rozwiązywać skomplikowane zagadki i mierzyć się z geniuszem zbrodni – małpą Brutusem.

Premiera nowego serialu "Zoo" już w poniedziałek 19 sierpnia. Emisja od poniedziałku do piątku o godzinie 19.50 na kanale Boomerang.

Źrodło: Biuro Prasowe Turner Broadcasting System

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…