Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Wiemy ile będzie kosztował dostęp do platformy Disney+ 0

Dyrektor generalny Disneya, Bob Iger ogłosił cenę za dostęp do platformy streamingowej Disney+. W ofercie będzie ciekawa opcja pakietowa.

12 listopada wystartuje platforma streamingowa Disney+. Ogłoszono cenę za dostęp do serwisu, w którym znajdą się filmy i seriale Walta Disneya. W ofercie nie zabraknie produkcji Marvela, Pixara, National Geographic oraz Star Wars. Oprócz tego Disney będzie miał także do zaoferowanie kontent znajdujący się na platformie Hulu oraz ESPN z pakietem sportowym.

Podstawowy pakiet Disney+ będzie kosztował 6,99 dolarów. Dużo ciekawiej wygląda jednak połączony pakiet, w którym oprócz Disney+ znajdzie się także Hulu i ESPN. Jego koszt to 12,99 dolarów.

Od listopada Disney+ stanie się największym konkurentem Netfliksa w walce o klienta. Na początek na nowej platformie znajdzie się 300 filmów, seriale Disneya, osiem filmów osadzonych w uniwersum Gwiezdnych wojen, cztery filmy należące do Kinowego Uniwersum Marvela, animacje Pixara oraz Disnya. Z czasem oferta będzie powiększana o kolejne oryginalne treści.

Niebawem odbędzie się D23 Expo 2019, gdzie z pewnością Walt Disney podzieli się dokładniejszymi informacjami na temat platformy.

Źrodło: ComicBookMovie

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 1

Khaosth

Czyli ok. 30zł za D+ i ok. 60zł za Hulu+Disney (i mam nadzieję FOX). Ciekawe czy HBO Max również podskoczy do widełek 50-60.

Proszę czekać…